امروزجمعه, ۴ اسفند ۱۳۹۶

کانال تلگرام

اقامت کاری پرستاری

اقامت کاری پرستاری

ویزای کار پرستاری در آلمان و اروپا

پرستاری یکی از کلیدی ترین شغلها در نظام پزشکی آلمان است و پرستاران از جایگاه ویژه ای در این کشور برخوردارند.

ساعات کاری پرستاران در آلمان:

ساعات کاری پرستاران در آلمان، 5 روز در هفته و به سه شیفت تقسیم می گردد:

شیفت صبحگاهی: از ساعت 6 صبح تا 14:30

شیفت عصرگاهی: از ساعت 14 تا 22

شیفت شبانگاهی: از ساعت 21:30 تا 6:30

آن دسته از پرستارانی که در روزهای تعطیل کار می کنند، حقوق اضافه می گیرند و همچنین در ایام هفته روزهای تعطیل دریافت می کنند.

حقوق ماهیانه پرستاران در آلمان:

حقوق ماهیانه پرستاران همچون سایر مشاغل در نظام درمانی آلمان متغیر است. طیف دستمزد از حدود 2500 یورو (در آغاز کار) در ماه آغاز می گردد و به حدود 6400 یورو در ماه ختم می گردد.

عوامل اساسی و تعیین کننده میزان دستمزد:

1- تحصیلات فرد (لیسانس و یا فوق لیسانس)

2- تجربه کاری فرد پرستار

فاکتورهای ثانویه تعیین کننده میزان حقوق:

عواملی همچون اضافه کار، منطقه خدمتی، شیفت های شبانه، کار در روزهای تعطیل و موارد دیگر به عنوان عوامل ثانویه در نظر گرفته می شوند.

همزمان با اجازه کار در آلمان، مالیات کار توسط فرد پرستار پرداخت می گردد. همزمان با پرداخت مالیات، اعضای خانواده فرد همچون همسر و فرزندان وی نیز از مزایای شهروندی برخوردار می گردند. فرزندان می توانند به رایگان تحصیل کنند و همسر نیز می تواند مشغول به کار گردد. همچنین بیمه درمانی کامل از بدو ورود به کلیه افراد خانواده تعلق می گیرد.

پس از پرداخت 5 سال (60 ماه) مالیات، فرد می تواند پس از موفقیت در آزمون قانون اساسی، فرهنگ و زبان آلمانی، پاسپورت آلمانی خود و اعضای خانواده خود را دریافت کند که یکی از ارزشمندترین پاسپورتهای جهان است.

خدمات موسسه آتیه آفرینان

موسسه آتیه آفرینان بعنوان بزرگترین مرکز اخذ خدمات دانشجویی و اقامتی در ایران شرایط ویژه ای را برای پرستاران عزیز در خارج از کشور بوجود آوده است که امکان اخذ اقامت کاری با حداقل 2500 یورور حقوق در ماه و امکان ادامه تحصیل ایگان خود و فرزندان نیز وجود دارد با این اقامت شما از تمامی مزایای یک شهروند آلمانی برخوردار میگردید

برای دریافت اطلاعات بیشتر و نحوه انجام کار با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید 02122226777

 

(میانگین 3.9 امتیاز از 7 رای)

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان - Mohajr

  یکشنبه 14 آبان 1396 - حدود 3 ماه قبل

  سلام من لیسانس پرستاری با معدل ۱۹ از دانشگاه آزاد سنندج دارم و زبانم هم خوبه به نظرتون شانش من برای پذیرش بورسیه رایگان فوق لیسانس رشته خودم (پرستاری) برای دانشگاه های خوب آمریکا و اروپا و ترکیه چقدره؟

 • مهمان - Nessa

  سه شنبه 26 دی 1396 - حدود 1 ماه قبل

  وقتی نمیتونید کاری رو انجام بدین چرا اول امیدوار میکیند کلی وقت آدمو میگیرد نمونش مشاورتون آقای گودرزی اوکی قبول برای ارشد پرستار بیهوشیو میده میگه فقط برو دنبال مدرک زبان آلمانی تموم شدی بیا... چند هفته پیش واسه یسری سوالات زنگ زدم میگه گرفتن پذیرش برای رشته های شما سخته خوب سخته اشتباه میکنی عزیز من اولش اوکی میدی من میتونستم این وقتمو بزارم برا کشور دیگ
  بلد نیستین جمعش کنید بابا کالج هر موسسه نوپایی یا هرکسی خودش میتونه اوکی کنه کار شاخی نیست یوقت چشم نخورین با فعالیت های زیاد و گوهربارتون