اطلاعات عمومی اتریش

اطلاعات عمومی اتریش

کشور اتریش در اروپای مرکزی قرار دارد . پایتخت کشور اتریش شهر وین است . تعدادی از موارد که به عنوان اطلاعات عمومی اتریش حساب می شوند به شرح زیر می باشند .

 

 

اطلاعات عمومی اتریش شهر های مهم کشور اتریش

شهر های مهم در کشور اتریش عبارتند از : شهر گراتس ، شهر زالتسبورگ ، شهر لینس ، شهر وین ، شهر اینسبروک ، شهر کلاگن فورت ، شهر فیلاخ ، شهر آیزن اشتات ، شهر لئوبن

 

اطلاعات عمومی اتریش جغرافیای کشور اتریش

کشور اتریش دارای 8.5 میلیون نفر جمعیت و 83800 کیلومتر مربع مساحت می باشد .

تراکم جمعیت در کشور اتریش در هر کیلومتر مربع 100  نفر می باشد .

کشور آلمان ، کشور سوئیس ، کشور مجارستان ، کشور ایتالیا ، کشور اسلواکی و کشور اسلونی ، کشور های هم مرز با کشور اتریش هستند .

 

اطلاعات عمومی اتریش سیاست کشور اتریش

جمهوری پارلمانی در کشور اتریش وجود دارد و بالا ترین مقام در کشور اتریش ، رئیس جمهور می باشد . هر رئیس جمهور برای 6 سال در کشور اتریش ریاست می کند . در سال 1995 کشور اتریش ، در اتحادیه اروپا عضو شد .

 

اطلاعات عمومی اتریش خودرو در کشور اتریش

در کشور اتریش ، کلیه سرنشینان خودرو باید کمربند ایمنی ببندند .

حداکثر سرعت مجاز در کشور اتریش برای مناطق مسکونی نهایتا 50 کیلومتر مربع بر ساعت است .

حداکثر سرعت مجاز در کشور اتریش برای مناطق غیر مسکونی نهایتا 100 کیلومتر مربع بر ساعت است .

حداکثر سرعت مجاز در کشور اتریش برای اتوبان ها نهایتا 130 کیلومتر مربع بر ساعت است .

 

اطلاعات عمومی اتریش آب و هوای کشور اتریش

متوسط دما در کشور اتریش در فصل تابستان  بین 20 تا 35 درجه سانتی گراد است .

متوسط دما در کشور اتریش در فصل زمستان  4- درجه سانتی گراد است . البته در روز های خیلی سرد دمای هوا به 15- درجه سانتی گراد هم می رسد .

بیشترین میزان  بارش باران در کشور اتریش در ماه می ( اردیبهشت ) و ماه ژوئن ( خرداد ) می باشد . در این دو ماه در ارتفاعات کشور اتریش برف خیلی سنگین هم می بارد .

 

 

 

مهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش

اگر شما هم قصد مهاجرت به اتریش را دارید ، با مطالعه این مقاله اطلاعات کاملی در این زمینه کسب خواهید کرد .

 

برای دریافت ویزای کشور اتریش روش های گوناگونی وجود دارد که یکی از آن ها تحصیل در اتریش می باشد .

 

 

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

یکی از کم هزینه ترین و امن ترین روش ها برای مهاجرت به کشور اتریش ، تحصیل در این کشور می باشد . برای تحصیل در اتریش شما باید از یک دانشگاه در کشور اتریش پذیرش تحصیلی دریافت نمایید . هزینه تحصیل در کشور اتریش حدوداً بین 350 تا 750 یورو در هر ترم تحصیلی می باشد . افرادی که مدرک زبان نداشته باشند ، برای تحصیل در کشور اتریش ابتدا باید در دوره های زبان اتریش ثبت نام نمایند و پس از اتمام دوره های زبان وارد دانشگاه مورد نظر شوند . طول دوره تحصیل در کشور اتریش در مقطع لیسانس 4 سال ، در مقطع فوق لیسانس 2 سال و در مقطع دکتری بین 3 تا 5 سال می شود . دانشجویان می توانند در هر هفته بین 10 تا 20 ساعت کار های دانشجویی و پاره وقت انجم دهند و بخشی از هزینه های خود را تامین نمایند .

 

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله مهاجرت به اتریش را مطالعه نمایید .

 

مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

این روش یکی از پرریسک ترین و خطرناک ترین روش ها برای مهاجرت به اتریش می باشد .

 

مهاجرت به اتریش از طریق کار

در صورتی که بتوانید از یک کارفرمای اتریشی پیشنهاد کاری دریافت  نمایید اجازه اقامت در اتریش را دریافت خواهید کرد . اگر شما در کشور های اتحادیه اروپا تحصیل کرده باشید شانس بیشتری در دریافت کار در اتریش را خواهید داشت .

 

با تحصیل در کشور اتریش شما می توانید اجازه اقامت اتریش را کسب نمایید .

 

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

برای سرمایه گذاری در کشور اتریش چند روش وجود دارد . روش اول به این صورت است که شما در کشور اتریش اقدام به ثبت شرکت نمایید . برای ثبت شرکت در اتریش شما حتما باید در این کشور اقامت داشته باشید . به عنوان مثال شما می توانید به واسطه تحصیل و یا کار در کشور اتریش اقامت نمایید ، سپس اقدام به ثبت شرکت در اتریش کنید . در روش دوم شما می توانید با سرمایه گذاری به مبلغ 3 میلیون یورو در کشور اتریش در مدت زمان کوتاهی برای خود و خانواده خود تابعیت و یا پاسپورت اتریش را کسب نمایید . البته در این روش شما باید ثابت کنید که این مبلغ را از راه های قانونی به دست آورده اید .

 

آشنایی با شهر های اتریش

آشنایی با شهر های اتریش

در صورتی که قصد آشنایی با شهر های اتریش را دارید ، پیشنهاد می کنم این مقاله را مطالعه نمایید .

 

برای تحصیل در کشور اتریش می توانید مقاله تحصیل در اتریش را مطالعه نمایید .

 

آشنایی با شهر های اتریش شهر وین

شهر وین پایتخت کشور اتریش می باشد . شهر وین به دلیل این که محل زندگی بسیاری از موسیقی دان های مشهور است ، به شهر موسیقی شهرت دارد . همچنین شهر وین دارای دانشگاه ها و موسسات آموزشی با کیفیتی است . شهر وین دارای صحنه های نمایش ، معماری و هنر های زیبا ، پارک های متعدد ، سیستم حمل و نقل عمومی و ... می باشد . به علاوه شهر وین دارای فرودگاه بین المللی می باشد .

 

آشنایی با شهر های اتریش شهر گراز

شهر گراز یکی از شهر های بزرگ کشور اتریش می باشد . برج ساعت ، معروف ترین نماد این شهر است . در این شهر 6 نهاد آموزشی قرار دارد . از هر شش نفر که در شهر گراز ساکن هستند یک نفر آن ها دانشجو می باشد . شلوس برگ بان ، زرادخانه ، موزه های هنر نوگالری و کونست هاوس از مکان های گردشگری شهر گراز می باشند .

 

برای مهاجرت به کشور اتریش ، مقاله مهاجرت به اتریش را نیز مطالعه کنید .

 

 

آشنایی با شهر های اتریش شهر لینز

شهر لینز ، سومین شهر بزرگ در کشور اتریش می باشد . به افتخار ریاضی دان و منجم مشهور اتریشی که مدتی در این شهر زندگی کرده است ، دانشگاه محلی یوهانس کپلر در شهر گراز  ساخته شده است . ستون طاعون و امکان تاریخی و طبیعی زیادی در این شهر برای گردشگری وجود دارد .

 

آشنایی با شهر های اتریش شهر هال اشتات

شهر هال اشتات دارای طبیعت بسیار زیبا و بی نظیری می باشد . دریاچه هال اشتار و کوه های سازکامرگوت و کلیسای سنت مایکل از مکان هایس گردشگری این شهر می باشند .

 

آشنایی با شهر های اتریش شهر الپباخ

شهر الپباخ از یک پیست اسکی بسیار زیبا برخوردار است . این شهر دارای خانه های چوبی معمولی که با گل های زیبا تزئین شده اند ، به عنوان زیبا ترین شهر در کشور اتریش شناخته شده است . ساختمان های جدیدی که در این شهر بنا شده اند به همان سبک سنتی چوبی و سنگی ساخته شده اند . بنابراین همچنان زیبایی و وجه شهر حفظ شده است .

 

برای اقامت در کشور اتریش ، می توانید مقاله اقامت در اتریش را مطالعه کنید .

 

 

حقوق و مزایای کار در اتریش

حقوق و مزایای کار در اتریش

کشور اتریش یکی از کشور های مهاجر پذیر است و هر ساله افراد زیادی به دلایل مختلف به اتریش مهاجرت می کنند . حقوق و مزایای کار در اتریش یکی از مواردی می باشد که برای افرادی که قصد مهاجرت به اتریش را دارند بسیار مهم است . بنابراین در ادامه به بررسی حقوق و مزایای کار در اتریش می پردازیم .

 

 

افرادی که در کشور اتریش مشغول کار هستند می توانند در سال 25 روز مرخصی با حقوق داشته باشند . به علاوه در مواقع اضطراری مانند بیماری و یا اسباب کشی مرخصی افراد با حقوق می باشد . همچنین در کشور اتریش بیمه کاری برای همه افراد الزامی است . ساعات کاری در کشور اتریش در هر هفته 40 ساعت می باشد . بنابراین در کشور اتریش کارمندان 5 روز در هفته و روزی 8 ساعت کار می کنند . اگر کسی بیشتر کار کند اضافه کاری دریافت خواهد کرد . معمولاً افراد اتریشی دوست دارند که صبح زود سرکار بروند و معمولاً شروع کاری بیشتر مشاغل از ساعت 7 صبح می باشد و دیر ترین زمان شروع کار در اتریش ساعت 8 صبح می باشد .

در صورتی که فردی در کشور اتریش بیمار شود می تواند روز اول بیماری بدون هیچ توضیحی به کارفرما در خانه استراحت نماید . در صورتی که بیماری او به دو روز برسد باید گواهی پزشک خود را برای استراحت در روز دوم ارائه نماید . در صورتی که بیماری فرد طولانی شود و مدت زمان بیشتری برای استراحت لازم داشته باشد بیمه حقوق فرد را پرداخت خواهد کرد .

مالیات کارمندان و کارگران نیز در کشور اتریش همانند مبلغ بیمه توسط کارفرما از حقوق کارگران و کارمندان کسر می شود و توسط کارفرما به ادارات مربوطه تحویل داده می شود .

 

  • میانگین درآمد کارگران در کشور اتریش31.234 یورو در هر سال می شود .
  • همچنین حداقل دستمزد در کشور اتریش 1000 یورو است .

صفحه1 از7

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151