امروزدوشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

کانال تلگرام

شماره تماس های ضروری جمهوری چک

شماره تماس های ضروری جمهوری چک

شماره تلفن های مهم برای خدمات پزشکی اورژانس، آتش نشانی و پلیس سه رقمی میباشد که شما می توانید این شماره ها را از هر نقطه و منطقه ای, با هر نوع تلفن همراهی حتی بدون سیمکارت شماره گیری نمایید.

112 - موارد اضطراری : 

این شماره تماس, شماره ایی جهانی برای کل اتحادیه اروپا میباشد که توسط آن شما میتوانید به نزدیک ترین پلیس منطقه و یا خدمات درمانی دسرسی پیدا کنید. با تمامی مدل های تلفن همراه حتی اگر تلفن شما قفل باشد میتوانید 112 را شماره گیری نمایید. در ابتدای تماس شما به اپراتور وصل میشوید تا شرایط کنونی شما بررسی شده سپس به واحد مربوطه شما را ارتباط میدهد. برای اینکه مستقیم و بدون برقراری با اپراتور به واحد مربوطه ارتباط داده شوید بهتر است که از شماره های 150, 155, 156 و 158 استفاده نمایید.

155 - خدمات اضطراری :

در صورت بروز حادثه های غیر منتطره میتوانید با شماره 155 تماس حاصل فرمایید. ابتدا اپراتور با توجه به شرایط شما راهنمایی های لازم را میکند تا با رسیدن اورژانس مشکلی به وجود نیاید. بهترین کاری که شما میتوانید انجام دهید, توصیف دقیق محل حادثه میباشد تا هرچه سریع تر نیرو های کمکی اعزام شوند.

150 - خدمات آتش نشانی : 

با شماره گیری 150 میتوانید با نزدیک ترین آتش نشانی ارتباط برقرار کنید. برای انواع آتش سوزی ها, بلا های طبیعی و تصادفات شما میتوانید از خدمات آتش نشانی بهره مند شوید.

158 - پلیس جمهوری چک :

در وقوع یک جرم و یا جنایت, تصادفی جدی, برای اطمینان ایمنی و یا اختلال در نظم عمومی شما میتوانید شماره 158 را شماره گیری نمایید.

156 - پلیس شهرداری : 

برای جرائم کوچک تر مانند اختلافات ساختمانی, ایجاد سر و صدا شب هنگام و از این قبیل مسائل میتوانید با شماره 156 تماس حاصل فرمایید.

ماموریت های خارجی، کنسولگری ها، سفارتخانه ها : 

در صورت بروز مشکل جدی مانند از دست دادن اسناد، شما باید با سفارت کشورتان تماس بگیرید. در جمهوری چک عمدتا سفارت ها در پراگ واقع شده است.

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 - 021

(میانگین 0 امتیاز از 0 رای)

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0