پناهندگی در اتریش

یکی از روش های مهاجرت به کشور اتریش ، پناهندگی در اتریش است . این کار بسیار خطر ناک است و همچنین بسیار دشوار می باشد . پیشنهاد می کنم که افراد از این روش استفاده نکنند زیرا خطر های فراوانی برای افراد دارد . در طول بررسی درخواست پناهندگی فرد باید در اردوگاه هایی که کشور اتریش تعیین می کند زندگی کند . این اردوگاه ها از لحاظ بهداشتی بسیار کثیف هستند و امکانات درمانی در آن ها وجود ندارد و ممکن است فرد به بیماری های خطرناکی مبتلا شود . با این حال در ادامه به مراحل پناهندگی در اتریش می پردازیم .

 

جهت پناهندگی در اتریش ابتدا سوابق پناهنده در زمینه دوبلین به وسیله اداره پلیس بررسی می شود . دوبلین یعنی این که ثابت شود فردی که درخواست پناهندگی در اتریش را داده است قبلاً شهروند هیچ یک از کشور های اروپایی نبوده نباشد و برای آن کشور ها درخواست پناهندگی نداده باشد . اگر ثابت شود که فرد شهروند کشور های اروپایی باشد یا قبلاً برای پناهندگی کشور های اروپایی اقدام کرده است دولت اتریش فرد را دیپورت کرده و به کشور قبلی باز می گرداند .

 

در صورتی که فرد مرحله ی دوبلین را موفقیت پشت سر بگذارد در یکی از مرکز های پذیرش اتریش درخواست فرد برسی شده و مشخص می شود که فرد در کدام ارودگاه در اتریش اسکان یابد . مطابق با قوانین موجود در کشور اتریش فرد باید بلافاصله پس از ورود به کشور اتریش خود را به یکی از مراکز پلیس این کشور برساند و اعلام کند که می خواهد پناهنده شود در غیر  این صورت پلیس می تواند او را به عنوان مهاجر غیرقانونی دستگیر و زندانی کند .

 

در مرحله بعد که دوبلین3 است متقاضی باید بگوید که به چه دلیل کشور خود را ترک کرده است . فرد باید به سؤالات پاسخ درست و کوتاه بدهد . اگر فرد در مورد سن خود دروغ بگوید یا جواب سوال ها را به اشتباه بدهد در مراحل بعدی برایش مشکل پیش می آید . سن دقیق فرد توسط پزشک اتریش مشخص می شود .

 

اگر نتیجه ی دوبلین 3 منفی باشد ظرف مدت 6 ماه دولت اتریش فرد را از کشور اتریش خارج می نماید . البته پس از جواب منفی دوبلین 3 متقاضی می تواند تا یک هفته به نتیجه اعتراض کند .

 

در مرحله نهایی با پناهنده مصاحبه می شود و پناهنده باید به صورت کامل علت ترک کشور خود را بیان کند . پاسخ های او نباید با پاسخ هایی که در مراحل قبلی داده است مغایرت داشته باشد .  پس از اینکه در خواست فرد تأیید شود  فرد را به یکی از اردوگاه های کشور اتریش انتقال می دهند و تا پایان مراحل انجام پناهندگی فرد باید در آن اردوگاه اقامت داشته باشد .

 

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری ، یکی از راه های دریافت اقامت کشور اتریش است و امروزه افراد زیادی برای مهاجرت به اتریش و کشور های دیگر از این روش استفاده می کنند . کشور اتریش تقریبا در بین کشور های اروپایی تنها کشوری است که به سرمایه گذاران خارجی در این کشور پیشنهاد شهروندی خود را می دهد . در واقع افراد با سرمایه گذاری در کشور اتریش می توانند خیلی سریع پاسپورت کشور اتریش را دریافت نمایند . پس در صورت سرمایه گذاری در کشور اتریش شما نیازی به دریافت اقامت این کشور ندارید و مستقیماً می توانید پاسپورت کشور اتریش را تهیه کنید . این روش سریع ترین راه برای دریافت تابعیت کشور اتریش می باشد .

از شرایط سرمایه گذاری در کشور اتریش این است که فرد باید ایده ای نوع داشته باشد . همچنین فرد باید تفکری نو در زمینه تکنولوژی و علموم فناوری داشته باشد .

 

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری روش های سرمایه گذاری در کشور اتریش

 1. سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در کشور اتریش
 2. اقامت خود حمایتی در کشور اتریش
 3. کارت قرمز سفید قرمز کشور اتریش
 4. خرید ملک در کشور اتریش

 

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری انواع شرکت ها در کشور اتریش

 1. شرکت های سهامی عام در کشور اتریش
 2. شرکت های با سه محدود در کشور اتریش
 3. همکاری های قانون مدنی در کشور اتریش
 4. شرکت های stG در کشور اتریش

 

 

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری - مدارک لازم  جهت دریافت پاسپورت کشور اتریش

 • پاسپورت
 • مدارک تولد و ازدواج
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • سابقه ی شغلی
 • سند اثبات تمکن مالی

تمام مدارک ارائه شده باید معتبر باشند .

اگر درمورد موارد گفته شده به اطلاعات بیشتری نیازمندید ، کارشناسان سایت آتیه آفرینان ایرانیان آماده ارائه مشاوره رایگان  و پاسخگویی به سؤالات شما در زمینه مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری  می باشند .

اقامت پس از تحصیل در اتریش

اقامت پس از تحصیل در اتریش

برای دریافت اقامت پس از تحصیل در اتریش روش هایی وجود دارد که در این مقاله بررسی می شوند .

یکی از راه های دریافت اقامت پس از تحصیل در اتریش ازدواج است . در این روش اگر فرد با یک تبعه ی کشور اتریش ازدواج کند البته در صورتی که فرد  به زبان آلمانی مسلط باشد و مراحل ازدواج فرد با همسرش به صورت کاملاً قانونی طی شده باشد ، پس از گذشت 3 تا 5 سال از ازدواج او و اقامتش در اتریش می تواند برای دریافت تابعیت کشور اتریش اقدام کند .

افرادی که در کشور اتریش مشغول تحصیل هستند اجازه کار به صورت محدود در این کشور را دارند . افرادی که در مقطع لیسانس مشغول تحصیل هستند در کشور اتریش در هفته بین 10 تا 20 ساعت ، افرادی که مقطع فوق لیسانس هستند در هفته بین 20 تا 30 و افرادی که در مقطع دکتری هستند بین 30 تا 40 ساعت در هفته می توانند به صورت قانونی کار کنند . افرادی که فارغ التحصیل می شوند می توانند در یک دوه بین 6 ماه تا 1 سال در کشور اتریش دنبال کار مورد نظر خود بگردند هنگامی که فرد کار مورد نظر خود را پیدا کند کارت قرمز سفید قرمز دریافت می کند . فرد با در اختیار داشتن کارت قرمز سفید قرمز می توانند به مدت یک سال در کشور اتریش کار کنند . پس از گذشت یک سال فرد می تواند کارت خود را به مدت 2 سال تمدید کند . پس از گذشت این دو سال امکان تمدید کارت برای 2 سال دیگر نیز وجود دارد . پس از 5 سال اقامت فرد در اتریش و کار کردن در این کشور فرد می تواند اقامت دائم کشور اتریش را دریافت کند .

 

برای سرمایه گذاری فرد باید 3میلیون یورو در حساب خود در کشور اتریش داشته باشد . اگر فرد در پروسه ی سرمایه گذاری به نتیجه ی دلخواه نرسد می تواند به غیر از هزینه های مصرف شده باقی سرمایه ی خود را برداشت کند . اما در صورتی که سرمایه گذاری فرد با موفقیت باشد فرد می تواند پس از گذشت 3 تا 5 سال تابعیت کشور اتریش را دریافت کند .

برای این که فرد بتواند در کشور اتریش ثبت شرکت انجام دهد باید حداقل مبلغ 30 تا 35 هزار یورو در حساب خود داشته باشد پس از تعیین کردن طرح اقتصادی شرکت و تایید آن فرد اجازه ی راه اندازی طرح خود در شرکت را دریافت می کند و می تواند به فعالیت خود ادامه دهد پس از گذشت 3 تا 5 سال در صورت موفقیت شرکت فرد ، می تواند تابعیت کشور اتریش را دریافت کند .

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه اقامت پس از تحصیل در اتریش به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید . 

 

مهاجرت به اتریش از طریق ویزای کار

مهاجرت به اتریش از طریق ویزای کار

کشور اتریش در اروپای مرکزی است . با توجه به آمار های موجود در سال 2008 کشور اتریش دارای رتبه سوم جهانی از نظر امن ترین کشور را دارد . در بین کشور های اروپایی ، کشور اتریش بسیار کم جمعیت می باشد . مردم کشور اتریش به زبان آلمانی صحبت می کنند . برای دریافت ویزای کار اتریش شرایطی وجود دارد که در ادامه بررسی می شود .

ابتدا باید در سایت های کاریابی موجود در اتحادیه اروپا شغل مربوطه آگهی شود . اگر در طول این سه هفته از کشور های عضو اتحادیه اروپا کسی برای انجام این شغل داوطلب نشد ، سازمان یا شرکت مورد نظر که برای این شغل آگهی داده بود می تواند برای انجام این شغل شخصی را از خارج از کشور اتریش استخدام  کند . کاملاً واضح است که این روش برای افراد خارجی بسیار مشکل است .

یکی دیگر از روش ها بدین گونه می باشد که شما ابتدا ویزای تحصیلی کشور اتریش را دریافت نمایید ، پس از این که وارد کشور اتریش شدید به دنبال یک کارفرما باشید و بعد از این که کار مودنظر خود را پیدا کردید برای دریافت ویزای کار اتریش اقدام نمایید .

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که درصورت دریافت ویزای کار اگر 4 سال در کشور اتریش اقامت داشته باشید می توانید پس از گذشت این 4 سال از کشور اتریش اقامت دائم دریافت کنید .

 

مهاجرت به اتریش از طریق ویزای کار مدارک لازم جهت مهاجرت به اتریش از طریق ویزای کار

 • شناسنامه متقاضی
 • بیمه نامه متقاضی
 • تکمیل فرم تقاضای کار توسط متقاضی
 • پاسپورت متقاضی
 • سوابق کاری متقاضی
 • عکس متقاضی
 • مدارک تمکن مالی متقاضی
 • مدارک تحصیلی متقاضی
 • ترجمه مدارک متقاضی به زبان آلمانی یا انگلیسی

در صورت تمایل می توانید با مراجعه به سایت آتیه آفرینان ایرانیان اطلاعات بیشتری در زمینه مهاجرت به اتریش از طریق ویزای کار دریافت نمایید .

صفحه1 از3

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151