اقامت موقت اسلواکی

اقامت موقت اسلواکی

در این بخش به شرح توضیحاتی درباره روش های دریافت اقامت موقت اسلواکی خواهیم پرداخت .

 

 

اقامت موقت اسلواکی اقامت در اسلواکی از طریق کار

می توان گفت سخت ترین روش برای دریافت اقامت موقت اسلواکی دریافت ویزای کاری اسلواکی است . زیرا کارفرما باید ابتدا آگهی مبنی بر استخدام در شغل مورد نظر را به مدت 3 ماه در کشور اسلواکی انتشار دهد . اگر در طول این 3 ما شخصی برای شغل مورد نظر داوطلب نشد کار فرما باید به مدت 3 ماه آگهی خود را در کشور های عضور اتحادیه اروپا انتشار دهد . اگر در  طول مدت این 3 ماه کسی برای شغل مورد نظر داوطلب نشد کارفرما اجازه دارد که آگهی خود را در کشور های دیگر انتشار دهد . در این صورت فردی که شرایط لازم را دارد می تواند برای شغل مورد نظر داوطلب شود و در صورت تایید کارفرما اقدام به دریافت ویزای کاری کشور اسلواکی نماید و با ویزای کاری در کشور اسلواکی اقامت نماید .

 

اقامت موقت اسلواکی اقامت در اسلواکی از طریق تحصیل

داوطلبان می توانند با تحصیل در کشور اسلواکی اقامت موقت اسلواکی را دریافت نمایند . داوطلبانی که موفق به دریافت پذیرش از دانشگاه های کشور اسلواکی شوند می توانند برای دریافت ویزای تحصیلی اسلواکی اقدام نمایند . با ویزای تحصیلی اسلواکی دانشجویان اجازه دارند در طول مدت تحصیل خود در اسلواکی اقامت نمایند .

 

اقامت موقت اسلواکی اقامت در اسلواکی از طریق ثبت شرکت

افراد می توانند با حداقل سرمایه 20000 یورو در کشور اسلواکی ثبت شرکت نمایند . فرد می تواند پس از گذشت مدت اعتبار کارت اقامت اسلواکی که معمولاً بین 16 تا 18 ماه است درصورتی که مالیات شرکت را  پرداخت کرده باشد و حداقل 16000یورو از طریق شرکت سود کرده باشد اقامت خود را در اسلواکی تمدید نماید .  پس از گذشت 5 سال از ثبت شرکت در اسلواکی فرد می تواند اقامت دائم اسلواکی را دریافت نماید .

 

اقامت موقت اسلواکی مدارک لازم جهت دریافت ویزای اسلواکی

مدارک لازم جهت دریافت ویزای اسلواکی عبارتند از :

  • کارت ملی متقاضی
  • شناسنامه متقاضی
  • دوقطعه عکس رنگی
  • پاسپورت معتبر
  • رزرو هتل یا خوابگاه
  • تکمیل فرم درخواست دریافت ویزای اسلواکی
  • دعوتنامه
  • بلیط هواپیما

 

البته ممکن است سفارت اسلواکی مدارک دیگری هم از شما درخواست نماید .

 

 

اقامت در اسلواکی

اقامت در اسلواکی

برای اقامت در اسلواکی روش های گوناگونی وجود دارد و در این مقاله به معرفی روش های اقامت در اسلواکی می پردازیم .

 

 

اقامت در اسلواکی از طریق سرمایه گذاری

افرادی از که از دارای توانایی مالی کافی هستند  می توانند با ایجاد یک کسب و کار در کشور اسلواکی سرمایه گذاری نمایند . سرمایه گذاران می توانند به سفارت اسلواکی مراجعه کنند و با ارائه ی درخواست مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری اسلواکی را انجام دهند . افرادی که ویزای سرمایه گذاری اسلواکی را دارند در واقع اجازه ی اقامت در اسلواکی را دارند .

سرمایه گذار نباید سابقه کیفری داشته باشد و همچنین از توانایی مالی کافی برای تأمین هزینه های خود مدت اقامت در اسلواکی را داشته باشد . علاوه بر موارد ذکر شده سرمایه گذار باید در درخواست خود به صورت کامل درباره نوع کسب و کار و اهداف خود از ارائه کسب  و کار در مالزی شرح دهد و ثابت نماید که منابع مالی کافی را برای سرمایه گذاری در اسلواکی دارد . همچنین سرمایه گذار باید اثبات کند که برای حداقل 6 ماه تسهیلات لازم را دارد و بیمه درمانی اسلواکی را دریافت کرده باشد . با ویزای سرمایه گذاری ، افراد به مدت 3 سال اجازه اقامت در اسلواکی را دارند .

 

اقامت در اسلواکی از طریق تحصیل

دانشجویان می توانند با دریافت پذیرش از دانشگاه های کشور اسلواکی ویزای تحصیلی کشور مالزی را دریافت کنند . دانشجویانی که ویزای تحصیلی اسلواکی را دریافت نمایند ،  تا پایان دوره ی تحصیلی خود اجازه اقامت در اسلواکی را خواهند داشت  .

 

اقامت در اسلواکی از طریق ازدواج

افرادی که با یک شهروند اسلواکی ازدواج کنند می توانند اجازه اقامت در اسلواکی را دریافت نمایند . فردی که شهروند اسلواکی است باید کارت شناسایی یا گواهی ملیت خود را برای اثبات این که دارای تابعیت اسلواکی است را ارائه نماید . همچنین ازدواج باید طبق قوانین کشوری اسلواکی ، به شکل قانونی انجام شود و ازدواج در اداره ثبت اسلواکی ثبت شود . همچنین برای ازدواج یک فرد خارجی با یک شهروند اسلواکی نباید از نظر قوانین کشور اسلواکی هیچ منعی داشته باشد درغیر اینصورت ازدواج معتبر نمی باشد .

 

اقامت در اسلواکی از طریق کار

افراد می توانند با دریافت ویزای کار کشور اسلواکی اجازه اقامت در اسلواکی را دریافت نمایند . مدت اعتبار ویزای کاری کشور اسلواکی نهایتاً تا 2 سال است و برای کار های فصلی اعتبار ویزای کاری تا 6 ماه است . همچنین فرد فقط برای مشغول شدن به یک کار مشخص برای یک کارفرما می تواند اجازه اقامت در اسلواکی را دریافت کند و درصورتی که بخواهد کارفرمای خود را تغییر دهد باید دوباره برای دریافت اجازه اقامت در اسلواکی درخواست بدهد و اقدامات لازم را انجام دهد .  

 

اقامت در اسلواکی از طریق تولد فرزند

اگر پدر و مادر نوزادی اجازه اقامت در اسلواکی را داشته باشند و نوزاد آن ها در اسلواکی متولد شود پدر و مادر نوزاد می تواند برای دریافت قامت در اسلواکی برای نوزاد خود اقدام نمایند .

 

اقامت دائم اسلواکی

اقامت دائم اسلواکی

برای دریافت اقامت دائم اسلواکی روش های زیادی از قبیل ثبت شرکت و کار در کشور اسلواکی وجود دارد . در این مقاله به بررسی اقامت دائم اسلواکی از طریق ثبت شرکت و اقامت دائم اسلواکی از طریق کار می پردازیم .

 

 

اقامت دائم اسلواکی اقامت دائم اسلواکی از طریق کار

برای دریافت اقامت کاری اسلواکی شما باید از یک کارفرمای اسلواکیایی پیشنهاد شغلی دریافت نمایید . با ارائه نامه پیشنهاد شغلی به سفارت اسلواکی شما می توانید برای دریافت ویزای کاری اسلواکی اقدام نمایید . معمولاً ویزای کاری اسلواکی 2 سال اعتبار دارد و پس از پایان اعتبار آن امکان تمدید ویزا وجود دارد . کارفرمای اسلواکیایی برای این که بتواند افراد خارجی را استخدام نماید باید به مدت سه ماه آگهی شغل مورد نظر را در کشور چک منتشر نماید اگر در مدت این سه ماه فردی برا انجام آن کار درخواست نداد کارفرما باید به مدت 3 ماه دیگر آگهی خود را در کشور های عضو اتحادیه اروپا انتشار دهد اگر در طول این سه ماه هم شخصی برای انجام آن کار پیدا نشد ، کارفرما می تواند افراد خارجی را برای انجام کار مورد نظر استخدام نماید .

 

اقامت دائم اسلواکی اقامت دائم اسلواکی از طریق ثبت شرکت

برای ثبت شرکت در کشور اسلواکی حداقل 20هزار یورو سرمایه لازم است . برای ثبت شرکت در کشور اسلواکی ابتدا به متقاضی یک کارت اقات دارای اعتبار 16 تا 18 ماه داده می شود . متقاضی پس از صدور کارت اقامت اسلواکی خود تا 1 ماه زمان دارد که علاوه بر  بیمه خود ،  تست های بیماری خاص را انجام دهد و نتایج آن را به اداره پلیس اسلواکی ارائه نماید . پس از صدور کارت اقامت اسلواکی متقاضیان تا 4 ماه پس از صدور کارت زمان دارند که به سفارت اسلواکی مراجعه نمایند و کارت اقامت خود را دریافت نمایند .

اگر پس از گذشت 1 سال از ثبت شرکت در اسلواکی ، شرکت حداقل 16 هزار یورو درآمد کسب کرده باشد و مالیات شرکت که مبلغی حدود 3500 یورو می شود به موقع پرداخت شده باشد ، فرد می تواند اقامت خود را تمدید نماید . پس از گذشت 5 سال از اقامت موقت فرد از طریق ثبت شرکت در اسلواکی فرد می تواند اقامت دائم خود رادریافت نماید .

مهاجرت به اسلواکی

مهاجرت به اسلواکی

افراد زیادی تمایل دارند که به کشور مالزی مهاجرت کنند و در این کشور به زندگی ، تحصیل ، کار و ... بپردازند . برای مهاجرت به اسلواکی روش های متفاوتی وجود دارد ، در این مقاله ما به معرفی روش های مهاجرت به اسلواکی می پردازیم .

 

مهاجرت به اسلواکی مهاجرت از طریق تحصیل به اسلواکی

دانشجویانی که می خواهند در رشته ی پزشکی و دندانپزشکی در کشور های خارجی تحصیل نمایند می توانند از دانشگاه های کشور مالزی پذیرش بگیرند . دانشجویان برای تحصیل در اسلواکی برای یک دوره بیش از 90 روز اجازه اقامت دریافت می کنند .

 

مهاجرت به اسلواکی مهاجرت از طریق کار به اسلواکی

افراد خارجی می توانند در کشور اسلواکی به مدت 2 سال اجازه کار دریافت کنند . کسانی که برای کار های فصلی به کشور اسلواکی می روند ، می توانند ویزای کار 6 ماهه دریافت نمایند .

 

مهاجرت به اسلواکی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به اسلواکی

افرادی که قصد دارند در کشور مالزی سرمایه گذاری نمایند می توانند درخواست سرمایه گذاری در اسلواکی را به سفارت کشور خود ارائه دهند . متقاضیان باید در درخواست خود به صورت کامل در مورد سرمایه گذاری که می خواهند در کشور اسلواکی انجام دهند توضیح دهند . علاوه بر توضیحات ،  متقاضیان باید در درخواست خود اطلاعات کسب و کار خود و اظهارات حساب بانکی خود را ارائه دهند .

 

مهاجرت به اسلواکی مهاجرت از طریق ثبت شرکت  به اسلواکی

افراد خارجی می توانند با ثبت شرکت در کشور اسلواکی اجازه ی اقامت در این کشور را کسب نمایند .

 

مهاجرت به اسلواکی مهاجرت از طریق تولد فرزند به اسلواکی

اگر یک نوزاد خارجی در کشور اسلواکی متولد شود و پدر و مادر او اقامت کشور اسلواکی را داشته باشند ، پدر و مادر نوزاد می توانند تا مدت 90 روز پس از تولد نوزاد برای دریافت اقامت نوزاد در اسلواکی اقدام نمایند .

 

مهاجرت به اسلواکی مهاجرت از طریق پناهندگی به اسلواکی

افراد خارجی می توانند با پناهنده شدن در کشور اسلواکی اجازه ی اقامت در این کشور را دریافت نمایند .

 

مهاجرت به اسلواکی مهاجرت از طریق ازدواج به اسلواکی

فرد می تواند با ازدواج با شخصی که شهروند اسلواکی است ازدواج نماید . برای ازدواج یک فرد خارجی با یک شهروند خارجی نباید هیچ مانع قانونی وجود داشته باشد و ازدواج باید به شکل قانونی در اداره ثبت کشور مالزی صادر شود . اگر یک شهروند اسلواکی با یک فرد خارجی در خارج از کشور اسلواکی ازدواج کند باید ازدواج آن ها در کشور اسلواکی رجیستر شود و ازدواج به رسمیت شناخته شود .

 

صفحه1 از4

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151