اقامت آلمان

اقامت آلمان

برای دریافت اقامت آلمان روش های متفاوتی جود دارد که به شرح زیر می باشند .

 

 

اقامت آلمان اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

برای دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت شما باید علاوه برثبت شرکت در کشور آلمان یک طرح توجیهی اقتصادی هم داشته باشید . در طرح اقتصادی شما باید برنامه ای که برای کار خود در  سه سال آینده را دارید توضیح داده و اهداف خود از ثبت شرکت در آلمان را نیز شرح دهید . اگر اداره بازرگانی آلمان طرح شما را تایید و با آن موافقت کند ، اجازه اقامت دائم آلمان به شما داده خواهد شد . اگر در طول چند سال پس از ثبت شرکت در آلمان شما شرایط و صلاحیت های لازم را داشته باشید می توانید برای دریافت اقامت دائم آلمان اقدام نمایید .

 

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در آلمان را مطالعه نمایید .

 

اقامت آلمان دریافت اقامت آلمان از طریق کار

دریافت اقامت آلمان به دو روش امکان دارد . در روش اول شما باید یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرما در آلمان دریافت نمایید . در روش دوم شما باید یک تخصص حرفه ای داشته باشید . طبق قوانین کشور آلمان افرادی که دارای مدرک پسا دکتری هستند می توانند ، برای دریافت اقامت کاری از نوع تخصص ویژه اقدام نمایند . همچنین شما می توانید با ایجاد یک کسب و کار در کشور آلمان به صورتی که تمام سرمایه کار را خودتان پرداخت نمایید ، اقامت 3 ساله آلمان را دریافت کنید . اگر در طول این سه سال کسب و کار شما موفق باشد شما می توانید اقامت خود را تمدید نمایید .

 

برای اقامت آلمان روش های زیادی وجود دارد که در مقاله اقامت آلمان ارائه شده است .

 

اقامت آلمان اقامت از طریق ازدواج

اگر شما با یک فرد آلمانی ازدواج نمایید اجازه اقامت در آلمان به شما داده می شود . پس از گذشت چند سال از زمان ازدواج شما می توانید برای دریافت تابعیت آلمان اقدام نمایید .

 

تحصیل در آلمان یکی از روش های مهاجرت به آلمان می باشد .

 

اقامت آلمان اقامت از طریق تولد

نوزادی که پدر و مادر او آلمانی باشند و یا یکی از والدین او آلمانی باشند ، اقامت و تابعیت آلمان را دریافت خواهد کرد .

 

اقامت آلمان - سایر روش های اقامت موقت در آلمان

سایر روش های اقامت موقت در آلمان عبارتند از :

 • اقامت از طریق تحصیل در کشور آلمان
 • اقامت برای آموزش شغلی در کشور آلمان
 • اقامت برای پژوهش و تحقیق در کشور آلمان
 • اقامت به واسطه خانواده در کشور آلمان
 • اقامت با انگیزه حمایت موقت در کشور آلمان
 • اقامت به دلایل سیاسی ، حقوق بین المللی و انسانی در کشور آلمان
 • اقامت به دلایل انسانی در کشور آلمان

 

 

 

 

پناهندگی در آلمان

پناهندگی در آلمان

برای پناهندگی به کشورآلمان باید بدانید که پناهندگی در آلمان نسبت به روش های دیگر مهاجرت به آلمان خطرناک تر است . متقاضیان برای پناهنده شدن به کشور آلمان باید بدانند که راه سختی را پیش رو دارند . برای پناهنده شدن تا تأیید درخواست پناهندگی افراد  ، باید پناهجویان در کمپ های پناهندگی زندگی کنند در این کمپ ها زندگی بسیار دشوار است زیرا امکانات بهداشتی در این کمپ ها وجود ندارد و افراد به یکدیگر اعتماد ندارند و مشکلات فراوانی برایشان به وجود می آید . کمپ های پناهندگی در شهر های متفاوت کشور آلمان واقع هستند و همچنین این کمپ ها دارای اتاق های کوچک و فاقد امکانات درمانی و بهداشتی می باشند .  پناهندگی در آلمان دارای انواعی است که در ادامه معرفی می شوند .

 

برای اقامت در کشور آلمان ، می توانید مقاله اقامت در آلمان را مطالعه کنید .

 

 

 

پناهندگی در آلمان پناهندگی سیاسی در کشور آلمان

برای دریافت پناهندگی سیاسی در کشور آلمان ، پناهجو باید ثابت کند که در کشور خودش از نظر سیاسی ، به او آزار رسیده است . پس از اثبات پناهجو به پرونده ی او رسیدگی می شود .

 

برای تحصیل در کشور آلمان می توانید مقاله تحصیل در آلمان را مطالعه نمایید .

 

پناهندگی در آلمان پناهندگی مذهبی در کشور آلمان

برای پناهندگی مذهبی پناهجو باید بتواند ثابت کند که دین خود را تغییر داده است و برای تغییر دین خود در کشورش به او آزار رسیده است . این افراد باید ثابت کنند که اگر پس از تغییر دین خود به کشور خودشان برگردند کشته می شوند . در صورت اثبات این موارد توسط پناهجو به پرونده ی او رسیدگی می شود .

 

پناهندگی در آلمان پناهندگی اجتماعی در کشور آلمان

این نوع پناهندگی در بین مردم دارای طرفداران بسیاری است اما چون فردی که درخواست پناهندگی می دهد در کشور خودش دارای شرایط خوبی است دولت آلمان این نوع پناهندگی را قبول نمی کند و درخواست افرادی پناهندگی اجتماعی در کشور آلمان را ارائه کرده اند ، رد می کند .

 

برای مهاجرت به کشور آلمان ، مقاله مهاجرت به آلمان را نیز مطالعه کنید .

 

لازم به ذکر است که افرادی که درخواست پناهندگی در کشور آلمان را می دهند در صورتی که قبل از بررسی درخواست آن ها در کشور آلمان ، این کشور را ترک کنند و دوباره به کشور خود برگردند درخواست آن ها لغو می شود . و به مدت 10 سال هیچ نوع ویزایی برای این افراد صادر نمی شود .

مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان

برای مهاجرت به آلمان روش های متفاوتی وجود دارد که هر فرد با توجه به شرایطی که دارد می تواند با استفاده از یکی از آن به آلمان مهاجرت کند . آسان بودن یا سخت بودن هیچ کدام از روش های مهاجرت به کشور آلمان مشخص نیست زیرا شخص باید برای مهاجرت شرایط لازم را داشته باشد و اگر شرایط لازم را نداشته باشد ممکن است ایجاد شرایط مناسب کمی برایش سخت باشد . در این مقاله ما انواع روش های مهاجرت به آلمان را شرح می دهیم حال شما می توانید به هر کدام از روش ها که تمایل دارید و امکان ایجاد شرایط لازم را دارید به کشور آلمان مهاجرت نمایید .  روش های مهاجرت به آلمان به شرح زیر می باشد .

 

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در آلمان را مطالعه نمایید .

 

 

مهاجرت به آلمان مهاجرت به از طریق تحصیل به کشور آلمان

دریافت ویزای تحصیلی یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت جوانان به کشور آلمان است . مهاجرت از طریق تحصیل هزینه ی پایینی نیاز دارد و به همین دلیل افراد زیادی از این روش استفاده می کنند . داوطلبان می توانند با تحصیل در آلمان با هزینه های پایین یا گاهی رایگان مدارک تحصیلی معتبر دریافت کنند .  دانشجویانی که در کشور آلمان تحصیل می کنند اجازه ی کار قانونی به مدت 90 روز به صورت تمام وقت و یا 180 رو به صورت پاره وقت را دارند . البته برای مشغول به کار شدن دانشجویان باید به زبان آلمانی مسلط باشند .

 

مهاجرت به آلمان مهاجرت از طریق کار در آلمان

یکی دیگر از روش های مهاجرت به آلمان مهاجرت کاری به این کشور است . برای مهاجرت کاری فرد باید توانایی داشته باشد که همانند یک کارمند آلمانی مشغول به کار شود . هنگامی که یک فرد خارجی برای کاری در آلمان استخدام می شود باید قبل از استخدام فرد خارجی بررسی شود که شخصی در کشور آلمان برای انجام آن کار درخواست نداده باشد . همچنین فرد خارجی باید دارای مدارک معتبر تحصیلی باشد .

اگر فردی بخواهد در کشور آلمان ثبت شرکت نماید باید قبل از رفتن به این کشور اقدامات لازم را انجام داده باشد .

 

برای اقامت آلمان روش های زیادی وجود دارد که در مقاله اقامت آلمان ارائه شده است .

 

 مهاجرت به آلمان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در آلمان

برای این که بتوانید یک کسب و کار در کشور آلمان راه اندازی کنید ابتدا باید بررسی کنید که تقاضا برای کار مورد نظر شما در کشور آلمان وجود داشته باشد . همچنین کسب و کاری که شما راه اندازی می کنید باید در اقتصاد کشور آلمان تأثیر مثبت داشته باشد . سرمایه ی لازم برای راه اندازی کسب و کار در کشور آلمان حداقل 250000 یورو می باشد .

 

مهاجرت به آلمان مهاجرت از طریق ازدواج به کشور آلمان

اگر شما با فردی که تابعیت کشور آلمان را دارد ازدواج کنید می توانید اقامت کشور آلمان را دریافت نمایید . اگر شما ازدواج کرده باشید و گواهی قانونی ازدواج با یک تبعه آلمانی را داشته باشید بدون نیاز به اجازه می توانید در این کشور مشغول به کار و تحصیل شوید و زندگی نمایید .

 

اقامت پس از تحصیل در آلمان

اقامت پس از تحصیل در آلمان

امروزه افراد زیادی کشور آلمان را برای تحصیل انتخاب می کنند اما پس از اتمام دوره ی تحصیل فرد باید کشور آلمان را ترک کند . برای این که فرد بتواند اقامت پس از تحصیل در آلمان را دریافت کند روش های متفاوتی وجود دارد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم .

 

برای تحصیل در کشور آلمان می توانید مقاله تحصیل در آلمان را مطالعه نمایید .

 

 

 • مجوز اقامت پس از تحصیل در آلمان ضمن کاریابی

در  این روش فرد باید با مراجعه به دفتر محلی ثبت اتباع خارجی درخواست دریافت اقامت 18 ماهه ی خود را در کشور آلمان انجام دهد . فرد باید در طول مدت این 18 ماه با انجام هر نوع شغلی مخارج خود را تأمین کند و در کنار آن به دنبل شغل مورد نظر خود بگردد . اگر فرد در طول دوره ی تحصیل خود شغل مورد نظر خود را پیدا کرده باشد پس از پایان تحصیلات خود می تواند اقامت دائم کشور آلمان را دریافت کند .

 • مجوز اقامت پس از تحصیل در آلمان جهت اشتغال

اگر فرد در کشور آلمان بتواند یک پیشنهاد کاری باتوجه به مهارت هایی که دارد دریافت کند می تواند برای دریافت اقامت کشور آلمان یا کارت آبی اتحادیه اروپا اقدام کند . اگر فرد کارت آبی اتحادیه اروپا یا اقامت آلمان را دریافت کند می تواند بدون هیچ گونه محدودیتی در کشور آلمان مشغول به کار شود و زندگی کند . فرد می تواند دو سال بعد از این که کارت آبی اتحادیه اروپا را دریافت کرد برای اقامت دائم کشور آلمان درخواست بدهد .

 

برای اقامت در کشور آلمان ، می توانید مقاله اقامت در آلمان را مطالعه کنید .

 

 • دریافت اقامت پس از تحصیل کشور آلمان از طریق ازدواج

اگر فرد با یک شخص که تبعه ی کشور آلمان است ازدواج کند می تواند اقامت کشور آلمان را دریافت کند . برای دریافت اقامت آلمان از طریق ازدواج فرد باید توانایی مالی کافی داشته باشد که بتواند از عهده ی هزینه های خود و همسرش بربیاید . همچنین فرد باید دارای مدرک زبان آلمانی در سطح A1 باشد و بتواند قصد و نیت خود را از ازدواجش اثبات کند . اگر فرد بتواند با یک تبعه ی آلمانی ازدواج کند پس از ازدواج می تواند به صورت رایگان به تحصیل بپردازد  و همچنین به صورت پاره وقت در کشور آلمان زندگی نماید . پس از گذشت 3 سال از ازدواج و اقامت فرد در کشور آلمان ، می تواند برای دریافت اقامت پس از تحصیل در آلمان اقدام کند .

 

 • دریافت اقامت پس از تحصیل آلمان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

فرد می تواند با ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کشور آلمان اقامت پس از تحصیل در آلمان را دریافت کند . یکی از انوع ثبت شرکت در آلمان ، ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آلمان است که با حداقل مبلغ 25000 یورو امکان پذیر است . 

 

برای مهاجرت به کشور آلمان ، مقاله مهاجرت به آلمان را نیز مطالعه کنید .

 

 • دریافت اقامت پس از تحصیل آلمان از طریق کار

دریافت اقامت پس از تحصیل در آلمان از طریق کار امکان پذیر است . به این صورت که فرد پس از اتمام تحصیل خود به انجام یک کار مرتبط با تخصص و رشته ی خودش مشغول شود . کسانی که در کشور آلمان تحصیل کرده باشند خیلی راحت می توانند کار مورد نظر خود را در این کشور پیدا کنند . در این روش فرد باید پس از تحصیل خود ابتدا اقامت 18 ماهه ی کشور آلمان را دریافت کند و در طول این 18 ماه کار مناسب خود را پیدا کند . بعد از این که فرد مشغول کار شود پس از گذشت دو سال می تواند برای دریافت اقامت دائم کشور آلمان اقدام کند . البته فرد باید برای اقامت پس از تحصیل در آلمان به زبان آلمانی مسلط باشد .

 

شما می توانید با مراجعه به سایت آتیه آفرینان ایرانیان اطلاعات کامل تری در زمینه اقامت پس از تحصیل در آلمان کسب نمایید .

صفحه1 از5

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151