بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد رشته مدیریت Allianz در آلمان

بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد رشته مدیریت Allianz  در آلمان

مدرسه اروپایی مدیریت و فناوری، واقع در قلب برلین، آلمان، یک مدرسه کسب و کار خصوصی با 25 شرکت های چند ملیتی تاسیس شده است. تخصص مدارس در توسعه از رهبران کارآفرینی با تمرکز جهانی بر مسئولیت اجتماعی و مدیریت تکنولوژی متمرکز است. ESMT یکی از بالا رتبه مدارس کسب و کار در آلمان با یک شبکه جهانی از فارغ التحصیلان در بیش از 50 کشور جهان است.
مدرسه ESMT ارائه می دهد برنامه سه درجه:
کارشناسی ارشد مدیریت
رشتهMBA تمام وقت
رشته MBA اجرایی (EMBA)
و همچنین آموزش و پرورش اجرایی
تمام برنامه ESMT از روابط نزدیک با ESMT شبکه شرکت ها و کسب و کار مدرسه founders.The ارائه پلت فرم میان رشته ای برای گفتمان در میان سیاست گذاران، دانشگاهیان و رهبران کسب و کار بهره مند شوند.
انستیتو ESMT برترین مدرسه کسب و کار بین المللی در آلمان است، بیش از 80 درصد اعضای هیئت علمی ESMT است دارای یک پس زمینه غیر آلمانی و در هر برنامه طبقات 70٪ تا 90٪ بین المللی هستند.
مدرسه به تازگی وارد چند رتبه بندی. برنامه EMBA ESMT است 30 در رتبه بندی جهانی فایننشال تایمز اجرایی MBA 2015 رتبه بندی شده است. این برنامه EMBA شماره یک برای پنج سال متوالی گذشته برای پیشرفت حرفه ای قرار گرفت. در اکونومیست "از کدام MBA؟" رتبه بندی از 100 برنامه های MBA تمام وقت جهانی، ESMT رتبه 49، قرار دادن 2 در آلمان و 13th در اروپا است.
این برنامه بورسیه بر اساس صلاحیت های آکادمیک و دستاوردهای فردی و حرفه ای و مهارت های رهبری متقاضیان اعطا می گردد و به ویژه برای متقاضیانی با سوابقی در حوزه های اقتصاد ریاضیات مهندسی علوم پایه مدیریت فناوری و امور مالی تشویق می شوند تا برای آن اقدام نمایند
شرایط و مدارک لازم:
1سوابق تحصیلی و کاری در حوزه های علوم، فناوری، مهندسی، اقتصاد، ریاضیات
2اثبات توانمندی های تحلیل کمی
3حداقل تافل ۹۵ یا معادل آیلتس- داشتن GMAT یک امتیاز است


کشور مورد پذیرش: تمامی کشورها
ارزش بورسیه:
دو نوع بورسیه وجود دارد
پوشش کل شهریه (۲۵ هزار یورو)- به همراه کمک هزینه زندگی
بورسیه‌های بخشی به ارزش ۱۰ هزار یورو
مدت زمان پوشش بورسیه: بسته به نظر کمیته گزینش
مهلت اقدام: ۳۱ مارس
گروه آتیه آفرینان ایرانیان
بزرگترین گروه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور
با مجوز رسمی از وزارت علوم
شماره تماس 02122226777

 

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151