بورسیه دکتری در کشور چک

بورسیه دکتری در کشور چک

دانشگاه ماساریک (Masaryk University) دومین دانشگاه بزرگ و مهم جمهوری چک و عضوی از گروه کامپوستلا و شبکه اوترخت است. از لحاظ قدمت تاریخی، این مؤسسه سومین دانشگاه جمهوری چک است که بعد از دانشگاه‌های چارلز و پالاچکی در سال ۱۹۱۹ میلادی تأسیس شد. در حال حاضر دارای ۹ دانشکده و ۳۵۱۱۱ دانشجو می‌باشد. نام این دانشگاه برگرفته از نام اولین رئیس جمهور چکسلواکی مستقل توماش مازاریک است. در سال ۱۹۶۰ به افتخار زیست‌شناس مشهور اهل جمهوری چک این دانشگاه ژان اوانگلیستا پورکین نامیده شد، ولی در سال ۱۹۹۰ بعد از انقلاب ولوت به نام اصلی خود یعنی، دانشگاه ماساریک تغییر نام داد. از سال ۱۹۲۲ تعداد ۱۹۱۰۰۰ دانشجو از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اند.
بر پایه اطلاعات سال ۲۰۱۴، دانشگاه ماساریک دارای بیش از ۳۵٬۰۰۰ دانشجو و بیش از ۲٬۲۰۰ هیئت علمی است. این دانشگاه در بیش از ۴۰ دوره لیسانس، ۵۰ دوره فوق لیسانس و ۵۰ دوره دکتری فعالیت دارد که بعضی از آنها به زبان انگلیسی، آلمانی و یا ترکیبی از هر دو زبان ارائه می‌شوند. بخش بین‌الملل این دانشگاه در تسهیل نقل و انتقال دانشجویان نقش مهمی ایفا می‌کند. تنها در سال تحصیلی ۱۳–۲۰۱۲ دانشگاه ماساریک پذیرای بیش از ۱۰۰۰ دانشجو از سرتاسر جهان بوده است. در سال ۲۰۰۷ موزه مندل در این دانشگاه تأسیس شد که امروزه تبدیل به مکانی برای تعمیم و گسترش علم بین آحاد جامعه شده است.
بورسیه دکترا در دانشگاه ماساریک (Masaryk University) در کشور جمهوری چک برای رشته های بیوشیمی، زیست شناسی مولکولی و یا سلولی
جایزه دکترا در تحقیقات زیست شناسی پزشکی - سیگنالینگ گیرنده تیروزین کیناز (RTK)
گروه زیست شناسی، دانشکده پزشکی دانشگاه ماساریک، برنو، جمهوری چک
مهلت ارسال: تا 30 آوریل 2018 (با مصاحبه رسمی در نیمه دوم ماه ژوئن)
تاریخ شروع: سپتامبر 2018
برنامه چهار ساله از 6 ماه قبل (یک دوره قبل) از دکترا تقسیم شده است، و پس از آن سه و نیم سال تحصیلات تکمیلی در یکی از آزمایشگاه های تحقیقاتی گروه انجام می شود. مرحله قبل از دکترا شامل چرخش های کوتاه، دوره های مشترک و انتخاب یک پروژه دکترا می باشد.
چهار جایزه PhD برای دانشمندان برجسته جوان با پس زمینه بیولوژیکی در دسترس است و به وضوح پتانسیل کارآفرینی علمی مستقل و بسیار موفقیت آمیز آینده را نشان می دهد.
چهار موقعیت PhD برای دانشمندان برجسته جوان با پس زمینه بیولوژیکی در دسترس است و به وضوح پتانسیل کارآفرینی علمی مستقل و بسیار موفقیت آمیز برای آینده را نشان می دهد.

تعامل میان رشته ای بین المللی در پروژه های بلند پروازانه در زمینه زیست شناسی پزشکی
کار در یک محیط الهام بخش و بسیار مشارکتی
فرصت های مختلف برای تحصیل، آموزش و رشد حرفه ای
شرایط و مدارک مورد نیاز
نامزدهای دعوت شده برای ارسال مدارکشان:
CV (شامل اطلاعات تماس، ملیت و آدرس فعلی، تحصیلات، دوره ها و تاریخ)
سه نامه مرجع (نوشته شده یا فقط دو نام مخاطب)
بیانیه ای از علایق تحقیقاتی (نامه ای برای توضیح اینکه چرا شما برای این پروژه درخواست می کنید و چرا شما کاندید برتر هستید)
گروه آتیه آفرینان ایرانیان
بزرگترین گروه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور
با مجوز رسمی از وزارت علوم
شماره تماس 02122226777

 

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151