امروزپنجشنبه, ۳ اسفند ۱۳۹۶

کانال تلگرام

كارشناسى ارشد سیستم های حمل و نقل دانشگاه فنی مونیخ

كارشناسى ارشد سیستم های حمل و نقل  دانشگاه فنی مونیخ

دانشگاه صنعتی مونیخ یک دانشگاه تحقیقاتی واقع در شهر مونیخ آلمان است. دانشگاه مونیخ در سال 1868 با یک مرکز تحصیلی رشته ی علوم طبیعی تاسیس شد و به مرور زمان گسترش یافت. پردیس اصلی دانشگاه در شهر مونیخ و دو پردیس بزرگ دیگر در شهر های گارچینگ (Garching) و freising-weihenstephan واقع شده اند. دانشگاه مونیخ یکی از بزرگترین دانشگاه ها در زمینه ی تکنولوژی است که 13 برنده ی جایزه ی نوبل را در تاریخ خود می بیند. این دانشگاه 40 هزار دانشجو دارد که حدود 8،600 نفر از آنها را دانشجویان بین المللی از سراسر دنیا تشکیل می دهد.
اگر قصد اخذ پذیرش از این دانشگاه یا قصد اخذ و پذیرش از دانشگاه های آلمان را دارید می توانید با مشاورین موسسه ویزا موندیال تماس بگیرید تا در این خصوص شما را یاری کنند. همچنین در خصوص اقدام برای بورسیه تحصیلی کشور آلمان مشاورین ویزا موندیال در کنار شما خواهند بود. سایت ویزا موندیال در اطلاعات مربوط به تحصیل در آلمان، نحوه اخذ پذیرش تحصیلی آلمان، اخذ ویزای تحصیلی آلمان، بورسیه تحصیلی آلمان و تحصیل در دانشگاه های آلمان جامع ترین اطلاعات را در اختیار متقاضیان قرار میدهد.
زبان تحصيل: انگليسى
شهريه: رایگان
فی ثبت‌نام : 120 یورو در هر ترم
مدرك زبان مورد نياز انگليسى: حداقل نمره تافل 88 یا آیلتس 6.5
تحصيلات مورد نياز: کارشناسی مهندسی عمران، مهندسی حمل و نقل، مهندسی معماری، برق، زمین شناسی،مهندسی مکانیک، مهندسی ارتباطات و یا دیگر رشته های مشابهی که به بک گراند آکادمیک مهندسی حمل و نقل نزدیک باشند.
شروع تحصيل: اکتبر 2018
مهلت تحويل مدارك:حداكثر تا 20 اسفند ماه
گروه آتیه آفرینان ایرانیان
بزرگترین گروه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور
با مجوز رسمی از وزارت علوم
شماره تماس 02122226777

 

(میانگین 5 امتیاز از 1 رای)

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0