دانشگاه موسیقی و هنرهای نمایشی وین

دانشگاه موسیقی و هنرهای نمایشی وین

دانشگاه موسیقی و هنرهای نمایش وین

دانشگاه موسیقی و هنرهای نمایشی وین بعنوان یکی از بزرگترین دانشگاههای هنرهای نمایش و موسیقی در دنیا شهرت بسیار بالایی دارد.بیان اصلی این دانشگاه در سال 1808 میباشد که در آن زمان تنها برای چند رویداد مهم کشوری و کلیسا پخش موسیقی مجاز بوده است و در سال 1817 هنرستان موسیقی وین تاسیس گردید. در سال 1851 این هنرستان تحت پوش دولت قرار گرفت و در سال 1998 بعنوان یک دانشگاه مستقل شناخته شد. این دانشگاه در حال حاضر دارای بیش از 3000 دانشجو و 1000 استاد از 70 کشور مختلف دنیا میباشد و دارای 24 انستیتو در ۲۰ ساختمان است که برخی از این ساختمان ها حتی جزو بناهای هنری یا تاریخی معروف اتریش محسوب میگردند. برنامه ی درسی شامل موضوعات مختلف در زمینه ی موسیقی از دسته ی سنتی تا مدرن، تحصیلات موسیقی، هنرهای نمایشی، فیلم و علومی چون جامعه شناسی موسیقی، انواع موسیقی و مدیریت آن می باشد. کیفیت بالای معلمان و دانشجویان، این دانشگاه را به شهرت جهانی در زمینه ی هنر رسانده است. این دانشگاه در بالاترین سطح تدریس موسیقی و هنرهای نمایش قرار دارد و سالانه هزاران رویداد هنری در این دانشگاه برگزار میگردد. در میان این اجراها می توان از کنسرت های متعدد اجرا شده در سالن کنسرت این دانشگاه نام برد که شامل ترکیبی تاریخی با سیستم صوتی هنری است، همچنین اجرای اپرا و تئاتر در قدیمی ترین سالن تئاتر آن با نام Schlosstheatre schonbrunn ، کنسرت های کلیسایی قرن ۱۷ در St. Ursula، جشنواره ی فیلم، همایش ها، نمایشگاهها و وقایع بین المللی و میان مللی می باشد.

فیلدهای تحصیلی در این دانشگاه:

• موسیقی و مطالعات کلام

• هنرهای نمایشی

• فیلم و تلویزیون

• مطالعات آموزشی

• مطالعات دکترا

دانشکده های دانشگاه موسیقی و هنرهای نمایش وین:

قطعات هنری و الکترو صوت / اجرای تجزیه و تحلیل موسیقی از نظریه تا تاریخچه / ابزار کیبورد (سلطنتی و کنسرتی)/ ابزار آلات زهی (سلطنتی و کنسرتی) / موسسه ی لئونارد برن اشتاین در خصوص آلات موسیقی بادی و ضربی / موسسه ی جوزف هایدن در زمینه ی موسیقی مجلسی و گروههای خاص / تحقیقات ارگانی و موسیقی کلیسایی / تئاتر صوتی و موسیقیایی / بازیگری و کارگردانی (سمینار مکس رینهارت) / سینما تلویزیون (دانشکده ی سینمای وین) / تحصیلات در زمینه ی موسیقی / تحصیلات در رشته ی موسیقی و جنبش و موسیقی درمانی / تحقیقات سبک موسیقی / موسیقی مردمی / موسسه ی بتهون (در زمینه ی آلات موسیقی کیبوردی) / موسسه ی هلمزبرگر (آلات موسیقی زهی) / موسسه ی فرانس شوبرت (آلات موسیقی بادی و ضربی)

شهریه دانشگاه:

شهریه دانشگاه برای اتباع عضو اتحادیه اروپا 363 یورو و افراد خارج از اتحادیه اروپا 726 یورو میباشد

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151