دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در اسلواکی

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در اسلواکی

 

در  این بخش دانشگا های مورد تایید وزارت بهداشت در اسلواکی معرفی خواهند شد .

 

دانشگا های مورد تایید وزارت بهداشت در اسلواکی عبارتند از :

 

  • Comcnius University in Bratislava

 

اگر قصد تحصیل در رشته های پزشکی در کشور اسلواکی را دارید ابتدا باید بررسی کنید و دانشگاه های مورد تایید در اسلواکی را بیابید . پس از از این که متوجه شدید کدام دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت در اسلواکی است می توانید به سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه کنید و شرایط تحصیل در دانشگاه مورد نظر خود آگاه شوید . سپس در زمان مشخص شده برای دانشگاه درخواست پذیرش تحصیلی ارسال نمایید .

 

همانطور که خواندید  ما در این مقاله نام دانشگا های مورد تایید وزارت بهداشت در اسلواکی را ذکر کردیم . بنابراین نیازی نیست که برای پیدا کردن دانشگا های مورد تایید وزارت بهداشت در اسلواکی  وقت بگذارید . حال اگر قصد دارید در دانشگاهی که ذکر شد تحصیل نمایید ابتدا به سایت این دانشگاه مراجعه نمایید و از شرایط لازم برای دریافت پذیرش این دانشگاه مطلع شوید . افراد زیادی برای تحصیل در این دانشگاه اقدام می کنند بنابراین شما باید خود را آماده کنید و از لحاظ علمی مهارت های خود را افزایش دهید تا بتوانید از این دانشگاه پذیرش دریافت کنید .

 

پس از این که برای تحصیل در این دانشگاه اقدام کردید باید منتظر جواب درخواست خود و تایید مدارکتان شوید در صورتی که بتوانید پذیرش این دانشگاه را دریافت نمایید می توانید برای دریافت ویزای دانشجویی کشور اسلواکی اقدام نمایید .

 

سایت آتیه آفرینان ایرانیان آماده ارائه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها از جمله دانشگا های مورد تایید وزارت بهداشت در اسلواکی می باشد . اگر در زمینه دانشگا های مورد تایید وزارت بهداشت در اسلواکی به راهنمایی نیاز دارید و یا به پرسشی برخوردید می توانید با مراجعه به سایت آتیه آفرینان ایرانیان از مشاوران این سایت کمک بگیرید .

دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی

دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی

در این مقاله قصد داریم به معرفی دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی بپردازیم .

 

کشور اسلواکی یکی از کشور های مهاجر پذیر و زیبا می باشد که هر ساله گردشگران فراوانی را به خود جلب می کند . برای ورود به کشور اسلواکی باید ویزای این کشور را تهیه کنید که در مقاله تعیین وقت سفارت اسلواکی و انواع ویزاهای اسلواکی توضیحات لازم درباره انواع ویزای اسلواکی و روش های تهیه ویزای اسلواکی شرح دادیم .

 

کشور اسلواکی علاوه بر مناطق گردشگری دارای دانشگاه هایی است و تقریباً همه رشته ها در دانشگاه های این کشور در همه مقاطع تدریس می شوند . تحصیل در اسلواکی برای هر مقطع و رشته نیاز به شرایط خاصی دارد که دانشجو در صورت برخورداری از شرایط لازم می تواند برای دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود در اسلواکی در خواست دهد .

 

همانطور که اطلاع دارید تحصیل در اسلواکی یکی از روش های مهاجرت به این کشور می باشد . این روش نسبت به سایر روش ها برای دریافت اقامت اسلواکی آسان تر و سریع تر می باشد . بنابراین افراد زیادی تلاش می کنند که بتوانند پذیرش دانشگاه های کشور اسلواکی را دریافت کرده و از طریق تحصیل به کشور اسلواکی مهاجرت نمایند .

 

حال داوطلبان باید در انتخاب دانشگاه مورد نظر خود در اسلواکی دقت کنند و دانشگاهی را که مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی باشد را انتخاب کرده اقدام به دریافت پذیرش از آن دانشگاه نمایند .

در ادامه دانشگاه هایی مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی معرفی می شوند .

دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی به شرح زیر می باشند .

  • Slovak University of Technology in Bratislava

این دانشگاه در مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی می باشد و در گروه بندی خوب قرار دارد .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم در اسلواکی می توانید به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151