دانشگاه تریر - University of Trier

University of Trier

دانشگاه تریر, یک دانشگاه دولتی واقع در شهر تریر آلمان میباشد که در سال 1970 تاسیس شد. ساختمان جدید این دانشگاه در منطقه شهری و حومه شهر, در ارتفاعات Tarforst تاسیس شده است. این دانشگاه دارای شش دانشکده با حدود 470 اعضای هیات علمی است. در سال 2006 حدود 14،000 در این دانشگاه ثبت نام کردند که حدود 15.5 درصد دانشجویان خارجی بودند. در ابتدای تاسیس تمرکز دانشگاه بر تاسیس دانشکده های حقوق, دندانپزشکی, فلسفه و الهیات بود. دانشگاه تریر یکی از قدیمی ترین و در عین حال - جوانترین دانشگاه های راینلند-پالتا است. دانشگاه تریر ابتدا در سال 1473 تاسیس شد، اما مانند سایر دانشگاه های آلمان که در غرب راین قرار داشتند، توسط ناپلئون در سال 1798 بسته شد. در سال 1970 یک دانشگاه جدید در تریر تاسیس شد - در ابتدا تا سال 1975 با دانشگاه کایزرسلاوترن به عنوان موسسه دوقلو تاسیس شد. از آن زمان، تیرر به یک مرکز بزرگ علمی در یک منطقه مشخص شده با نزدیکی آن به بلژیک، فرانسه و لوکزامبورگ توسعه یافت.

رتبه بندی

دانشگاه تریر از نظر کیفیت و ارائه خدمات مورد ارزیابی قرار گرفته است. برنامه هایی مثل مدیریت بازرگانی، اقتصاد، کامپیوتر و فناوری اطلاعات، حقوق، علوم سیاسی، روانشناسی، تاریخ، زبان های روانشناسی یا جغرافیا به طور مرتب در درجه مثبت هستند. در سال 2012 دو تن از اساتید در زمینه مدیریت کسب و کار در رتبه 24 و 55 برترین اساتید آلمان و دیگری در رتبه 250 متخصص برتر جهان قرار گرفتند. طبق فرم ارزیابی دانشجویان نیز, از نظر تجهیزات و امکانات, دانشگاه تریر در رتبه 30 دانشگاه های آلمان قرار گرفت.

دانشکده ها

در دانشگاه تریر شما می توانید از طیف گسترده ای از دوره ها برای تکمیل مطالعات خود انتخاب کنید. مشاوره های تحصیلی این دانشگاه به دانشجویان کمک میکنند تا رشته تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب نمایند. تمام بخش ها در تحقیقات فعال هستند و از شبکه های قوی بین المللی بهره مند می شوند. کارکنان و دانشجویان رشته های مختلف می توانند با همکاری پروژه های تحقیقاتی و ارائه مشخصات منحصر به فرد در دانشگاه خود همکاری داشته باشند. این فعالیت ها وضعیت دانشگاه را به عنوان یکی از 20 دانشگاه برتر علوم انسانی و علوم اجتماعی آلمان در نظر می گیرد که توانایی جذب سرمایه گذاری های تحقیقاتی شخص ثالث را به عهده دارد. این نشان دهنده ی ترکیبی قوی از تحقیقات اساسی و تحقیقاتی است.

 • دانشکده آموزش و پرورش، فلسفه، روانشناسی
  دانشکده زبان شناسی، ادبیات، رسانه
  دانشکده مصر شناسي، پاپيرولوژي، تاريخ، باستان شناسی، تاريخ هنر، سیاست
  دانشکده اقتصاد، بازرگانی، جامعه شناسی، ریاضیات، علوم رایانه
  دانشکده قانون
  دانشکده جغرافیا، علوم زمین

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 – 021

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151