دانشگاه دارمشتات - Technical University of Darmstadt

دانشگاه دارمشتات - Technical University of Darmstadt

دانشگاه دولتی دارمشتات یک دانشگاه تحقیقاتی میباشد که در سال 1877 در شهر دارمشتات ایالت هسن آلمان تاسیس شد. در سال 1883 به عنوان اولین داشنگاه در آلمان رشته مهندسی برق را ارائه کرد. دانشگاه دارمشتات همچنین عضو TU9، یک شبکه از مشهورترین دانشگاه های فن آوری است. این دانشگاه دارای 140 ساختمان اداری است که در منطقه ای با مساحت 600 هکتار واقع شده اند. پروژه های تحقیقاتی در این دانشگاه به طور عمده توسط نهادهای صنعتی و تجاری آغاز شده و تامین می شود. علاوه بر این، همکاری موفق دانشگاه با شرکت های محلی بر اساس استراتژی دوگانه است: انتصاب دانشمندان برجسته و مهندسان به سمت استاد دانشگاه و تعهد دانشگاه به توسعه مدیریت در شرکت. این دانشگاه طیف گسترده ای از موضوعات را نه تنها در زمینه های علوم طبیعی و مهندسی بلکه در علوم اجتماعی و علوم انسانی نیز ارائه می دهد.

دانشکده های دانشگاه دارمشتات :

 13 دانشکده در 5 زمینه تحصیلی وجود دارد که بیش از 100 دوره مطالعاتی را برای 26.000 دانشجوی خود ارائه میدهد. همانطور که ذکر شد دانشگاه دوره های آموزشی خود را در زمینه های برق، مکانیک و مهندسی عمران، معماری، علوم کامپیوتر، ریاضیات و علوم طبیعی ارائه میکند. همچنین دوره های آموزشی در زمینه اقتصاد، حقوق، تاریخ، سیاست، جامعه شناسی، روانشناسی، علوم ورزشی و زبان شناسی نیز برای علاقه مندان ارائه میشود. دانشکده های دانشگاه دارمشتات به شرح زیر میباشد:

 • معماری
  مهندسی عمران و زمین شناسی
  زیست شناسی
  علم شیمی
  مهندسی برق و فناوری اطلاعات
  تاریخ و علوم اجتماعی
  علوم انساني
  علوم کامپیوتر
  مهندسی مکانیک
  مواد و علوم زمین
  ریاضیات
  فیزیک
  قانون و اقتصاد

هزینه تحصیل :

هزینه تحصیل برای هر ترم تحصیلی مبلغ 266.38 یورو در نظر گرفته شده است.

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 – 021

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151