دانشگاه صنعتی هامبورگ - Hamburg University of Technology

Hamburg University of Technology

دانشگاه صنعتی هامبورگ, یک دانشگاه دولتی واقع در قسمت جنوبی شهر هامبورگ آلمان است که در سال 1978 تاسیس شد. دانشگاه صنعتی هامبورگ به عنوان یک دانشگاه تازه تاسیس و جوان شناخته میشود که جدیدا در میان دانشجویان به محبوبیت رسیده است. دانشگاه صنعتی هامبورگ یک دانشگاه کوچک و پرجمعیت است که دارای مشخصات مشخصی در زمینه تحقیقات و روش های یادگیری مدرن و تمرینی است. یکی از اهداف اصلی این دانشگاه ارتباط نزدیک اساتید با دانشجویان میباشد. دانشجویان در ابتدا در طی آموزش مبتنی بر پروژه در گروه های کوچک و در تماس نزدیک با کارکنان برجسته دانشگاهی تحصیل میکنند. این امر باعث ایجاد ذهنهای خلاق با مشخصات خاص فردی در سطح بالایی از مهارتهای اجتماعی میشود. هم اکنون بیش از 7.000 دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل میباشند. بیش از 1000 نفر از اساتید و محققان در این دانشگاه مشغول به فعالیت میباشند. حدود 450 نفر از محققان این دانشگاه در خارج از کشور آلمان در حال پژوهش میباشند. دانشمندان این دانشگاه در موضوعات مختلف با هم فعالیت می کنند. برنامه تحصیلی توسط تخصص آکادمیک بسته به دوره تحصیل دنبال می شود. کتابخانه دانشگاه صنعتی هامبورگ به عنوان یک منبع فنی تخصصی این منطقه, در دسترس میباشد و تمام افراد از جمله کسانی که دانشجوی این دانشگاه نیستند میتوانند از امکانات این دانشگاه برخوردار شوند. دانشگاه صنعتی هامبورگ جزو 5 دانشگاه برتر کشور آلمان میباشد.

دانشکده های دانشگاه صنعتی هامبورگ به شرح زیر میباشد :

  • دانشکده مهندسی مکانیک
  • دانشکده مهندسی الکتریک و تکنولوژی اطلاعات
  • دانشکده مهندسی شیمی و فرآیند
  • دانشکده مهندسی عمران
  • دانشکده تکنولوژی و مدیریت
  • دانشکده آموزش موضوع های فنی و حرفه ای

هزینه تحصیل

خبر خوب این است که ایالت هامبورگ دارای بودجه ی دولتی برای کاهش هزینه ها میباشد و دانشجویان چه داخلی چه دانشجویان بین المللی موظف به پرداخت شهریه نمیباشند. تنها مبلغ 321 یورو بابت خدمات دانشگاه به ازای هر ترم, قابل پرداخت میباشد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 – 021

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس ما



بلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151