دانشگاه فیلیپس ماربوگ - University of Marburg

دانشگاه فیلیپس ماربوگ - University of Marburg

دانشگاه فیلیپس ماربوگ, یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی میباشد که در سال 1527 در شهر ماربوگ واقع در ایالت هسن آلمان تاسیس شد. این دانشگاه به عنوان یکی از قدیمی ترین دانشگاه های کشور آلمان و دانشگاه اصلی ایالت هسن بشمار میآید. حدود 25.000 دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل میباشند و بیش از 7.500 کارمند در حال فعالیت هستند. 12 درصد دانشجویان این دانشگاه را دانشجویان بین المللی تشکیل داده اند. ماربوگ همچنین به عنوان یکی از قدیمی ترین دانشگاه های پزشکی آلمان نیز بشمار میرود. گروه روانشناسی و جغرافیا این دانشگاه از شهرت جهانی برخوردار است. تقریبا تمامی رشته های آموزشی به استثنای علوم مهندسی در دانشگاه ماربوگ ارائه میشود. البته سازمان های متعددی در زمینه ارتباطات, فناوری اطلاعات و زبان های خارجی در راستای ارتقا و تکمیل دوره های آموزشی این دانشگاه با هم در حال تعامل میباشند.

دانشکده های دانشگاه فیلیپس ماربوگ به شرح زیر میباشد :

 • دانشکده حقوق
  دانشکده تجارت
  دانشکده روانشناسی
  دانشکده الهیات
  دانشکده تاریخ
  دانشکده هنر
  دانشکده زبان های خارجی
  دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
  دانشکده فیزیک
  دانشکده شیمی
  دانشکده داروسازی
  دانشکده زیست شناسی
  دانشکده جغرافیا
  دانشکده پزشکی
  دانشکده آموزش و پرورش

هزینه تحصیل در دانشگاه ماربوگ :

دانشجویانی که قصد تحصیل در دانشگاه ماربوگ را دارند برای تکمیل ثبت نام خود باید مبلغ شهریه ترم تحصیلی خود را به حساب دانشگاه واریز نمایند. امکان تخفیف برای دانشجویانی که تا 31 مارس شهریه خود را پرداخت میکنند, وجود دارند. هزینه هر ترم تحصیلی 2100 یورو در نظر گرفته شده است که برای دانشجویانی که تخفیف میگیرند, 1850 یورو در نظر گرفته میشود. بابت پرداخت شهریه خدمات زیر صورت میگیرد :

 • دوره فشرده زبان آلمانی
  دو سمینار علمی
  یک دوره مکمل تحصیلی
  مطالعه مواد
  بیمه سلامت
  یارانه غذا 50 یورو (با یک کارت نقدی)
  صبحانه (روزهای هفته)
  بلیط ماهیانه برای حمل و نقل عمومی در ماربورگ
  برنامه های فرهنگی (سفرهای آخر هفته به فرانکفورت و کاسل و استراسبورگ در فرانسه، برنامه فیلم هفتگی، سخنرانی ها، گشت و گذار و ...)

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 – 021

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151