دانشگاه کیل - University of Kiel

University of Kiel

دانشگاه کیل یک دانشگاه دولتی واقع در شهر کیل آلمان میباشد که در سال 1665 تاسیس شد. دانشگاه کیل بزرگترین, قدیمی ترین و معتبر ترین دانشگاه در ایالت شلسویگ-هولشتاین است که هم اکنون بیش از 25.000 دانشجو در آن مشغول به تحصیل میباشند. فارق التحصیلان و محققان این دانشگاه تا کنون 12 جایزه نوبل را اذعان خود کرده اند. دانشگاه کیل به عنوان یک نهاد دولتی بسیار خود را در مقابل دانشجو مسئول میداند و برای ارتقاء سطح آموزش خود, طیف گسترده ای از موضوعات را ارائه میدهد. دانشگاه کیل دارای یک بورد علمی کاملا واضح و علمی میباشد تا بتواند دانشجویان علاقه مند را از سراسر آلمان و جهان به خود جذب کند. تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد معمولا در تمامی رشته ها برای متقاضیان امکان پذیر میباشد تا دانشجویان بین المللی بتوانند در رشته خود ادامه تحصیل دهند. دانشگاه کیل همچنین دارای مرکز شغلی میباشد, جایی که به دانشجویان این فرصت را میدهد بعد از تحصیل, مسیر شغلی خود را پیدا کنند و در این زمینه برای دانشجویان سمینار ها و سخمرانی ها در خصوص رویداد های شغلی ارائه میشود. آنها همچنین به دانشجویان مشاوره فردی در خصوص بازار کار، جستجوی شغل، درخواست کار، حرفه و کارآموزی می دهند. این دوره برای تمامی دانشجویان و فارق التحصیلان قابل اجرا میباشد. بیشتر دروس برای دانشجویان بین المللی به زبان انگلیسی ارائه میشود و دانشجویان برای تحصیل باید مدرک آیلس ارائه دهند. هم اکنون دانشگاه کیل در رتبه 151 دانشگاه برتر جهان قرار دارد.

دانشکده ها

دانشگاه کیل دارای 8 دانشکده به شرح زیر میباشد :

 •      دانشکده الهیات
      دانشکده حقوق
      دانشکده تجارت، اقتصاد و علوم اجتماعی
      دانشکده علوم پزشکی
      دانشکده هنر و علوم انسانی
      دانشکده ریاضی و علوم طبیعی
      دانشکده علوم کشاورزی و تغذیه
      دانشکده مهندسی

هزینه تحصیل

هیچ گونه هزینه تحصیلی برای دانشجویان وجود ندارد. این نکته در خصوص دانشجویان بین المللی نیز صدق میکند. با این حال دانشجویان موظف به پرداخت 118 یورو در هر ترم تحصیلی بابت خدمات دانشجویی شامل: حمل و نقل عمومی, تخفیف در خوراک و سایر خدمات میباشند.

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 – 021

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151