دانشگاه گوته فرانکفورت - Goethe University Frankfurt

دانشگاه گوته فرانکفورت - Goethe University Frankfurt

دانشگاه گوته فرانکفورت یک دانشگاه دولتی واقع در فرانکفورت، آلمان است که در سال 1914 تاسیس شد. این دانشگاه در ابتدا به عنوان یک دانشگاه خصوصی توسط شهروندان ثروتمند و فعال لیبرال فرانکفورت تاسس و تامین شد که نام آن فرانکفورت نام داشت. در سال 1932، نام دانشگاه به افتخار یکی از معروف ترین مردم محلی فرانکفورت، شاعر و نویسنده, یوهان ولفگانگ فون گوته, تغییر یافت. این دانشگاه در حال حاضر حدود 46،000 دانشجو دارد که در چهار دانشگاه بزرگ در داخل شهر گسترش یافته است. این دانشگاه در سال 2014 صدمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت. از میان فارق التحصیلان برجسته این دانشگاه 18 برنده جایزه نوبل به چشم میخورند.

رتبه بندی جهانی :

روزنامه نیویورک تایمز, دانشگاه فرانکفورت را از میان 10 دانشگاه برتر جهان, به عنوان بهترین دانشگاه قاره اروپا نامگذاری کرد. همچنین در سال 2012 از میان 150 دانشگاه برتر در مقام 10 قرار گرفت. در رتبه بندی جهانی QS این دانشگاه در رتبه 182 قرار دارد. همچنین این دانشگاه در زمینه هنر و علوم انسانی در رتبه 106، در زمینه علوم زندگی و بیومدیکال در رتبه 154, در زمینه علوم طبیعی در رتبه 207 و در زمینه علوم اجتماعی در رتبه 101 قرار دارد.

دانشکده ها:

این دانشگاه در حال حاضر دارای 16 دانشکده به شرح زیر میباشد :

 •      دانشکده حقوق
      دانشکده علوم اقتصاد
      دانشکده علوم پرورشی
      دانشکده علوم اجتماعی
      دانشکده روان‌شناسی
      دانشکده الهیات انجیل
      دانشکده الهیات کاتولیک
      دانشکده فلسفه و تاریخ
      دانشکده فیلولوژی
      دانشکده زمین‌شناسی
      دانشکده علوم رایانه و ریاضیات
      دانشکده فیزیک
      دانشکده زیست‌شیمی، شیمی و داروسازی
      دانشکده زیست‌شناسی
      دانشکده پزشکی
      دانشکده زبان‌شناسی و علوم فرهنگی

هزینه تحصیل :

به طور کلی هزینه تحصیل برای دانشجویان عضو اتحادیه اروپا وجود ندارد. دانشجویان بین المللی موظف به پرداخت شهریه در هر ترم تحصیلی میباشند. هزینه زندگی و تحصیل در دانشگاه فرانکفروت در هر ماه به شرح زیر میباشد :

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 – 021

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151