امروزپنجشنبه, ۳ اسفند ۱۳۹۶

کانال تلگرام

University of Düsseldorf

University of Düsseldorf

دانشگاه دوسلدورف یک دانشگاه دولتی واقع در منطقه دوسلدورف، نوردراین وستفالن، آلمان است که در سال 1965 به عنوان جانشین آکادمی پزشکی دوسلدورف, تاسیس شد. از زمان تاسیس تا کنون این دانشگاه در راستای توسعه خود, 5 دانشکده تاسیس کرده است. در حال حاضر، بیش از 20،000 دانشجوی تمام وقت در حال تحصیل در این دانشگاه هستند. کتابخانه دانشگاه دوسلدورف به دلیل استاندارد های بالای خدمات و حجم مجموعه ها, به عنوان سه کتابخانه برتر کشور آلمان بشمار میرود که تا کنون موفق به دریافت 4 ستاره در رتبه بندی کتابخانه ها شده است.

دانشکده ها

دانشکده پزشکی :

  • دانشکده پزشکی با دارا بودن بیش از 3000 دانشجو در ترم تحصیلی سال های 2011/12, به عنوان سومین دانشکده پر جمعیت دانشگاه دوسلدورف شناخته میشود. مطالعه پزشکی و دندانپزشکی از طریق سم شناسی به بهداشت عمومی و غدد درون ریز ارائه میشود. مراکز تحقیقاتی این دانشکده با حجم قابل توجهی از پروژه های مشترک همکاری میکند. این تحقیقات شامل: هپاتولوژی، تحقیقات قلب و عروق، علوم اعصاب، جراحی، عفونت شناسی و ایمونولوژی، تحقیقات دیابت و متابولیسم میباشد.

دانشکده هنر و علوم انسانی :

  • با دارا بودن بیش از 8.000 دانشجو, دانشکده هنر و علوم انسانی به عنوان بزرگترین دانشکده دانشگاه دوسلدورف شناخته میشود. در مقطع دکتری طیف گسترده ای از برنامه های آموزشی برای دانشجویان ارائه میشود.

دانشکده ریاضی و علوم طبیعی :

  • دومین دانشکده بزرگ دانشگاه دوسلدورف با دارا بودن بیش از 6.500 دانشجو, دانشکده ریاضی و علوم طبیعی میباشد. هیات علمی این دانشکده از مطالعات دکترا در قالب iGRAD، آکادمی بین رشته ای و آکادمی تحقیق در دوسلدورف برای ایجاد ساختار شبکه و ارائه خدمات مشاوره و آموزش برای دانشجویان دکترا، ناظران و گروه های آموزش پژوهشی حمایت نموده است.

دانشکده اقتصاد و حسابداری :

  • کوچکترین دانشکده دانشگاه دوسلدورف با دارا بودن حدود 1.100 دانشجو, دانشکده اقتصاد و حسابداری میباشد. دانشکده اقتصاد و حسابداری رشته های مدیریت کسب و کار و مدیریت MBA را بدون هزینه تحصیل ارائه میدهد. محور اصلی تحقیق در این دانشگاه بر پایه مطالعات کسب و کار بر روی امور مالی، حسابداری، مدیریت و بازاریابی متمرکز است.

دانشکده حقوق :

  • دانشکده حقوق از طریق همکاری با مؤسسات محلی مختلف (مانند دادگاه هایی مانند دادگاه تجدید نظر، دادگاه منطقه ای و دادگاه مالی)، دوره های تمرینی گرا را برای معاینه قانونی دولتی ارائه می دهد.

هزینه تحصیل

دانشگاه دوسلدورف به عنوان یک دانشگاه دولتی از دانشجویان خود هزینه دریافت نمیکند. با این حال دانشجویان موظف به پرداخت 230 یورو در هر ترم برای خدمات دانشگاه شامل : خوابگاه, تغذیه و رفت و آمد میباشند.

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 – 021

(میانگین 0 امتیاز از 0 رای)

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0