مقاطع تحصیلی در سوئیس

مقاطع تحصیلی در سوئیس

مقاطع تحصیلی در سوئیس به شرح زیر می باشند .

 

 

مقاطع تحصیلی در سوئیس مقطع کارشناسی در کشور سوئیس

زمان لازم برای تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور سوئیس 4 سال می باشد . از شرایط ورود به مقطع کارشناسی در کشور سوئیس داشتن مدرک دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی معتبر با معدل بالای 12 می باشد . دوره تحصیل در مقطع لیسانس در کشور سوئیس به سه زبان ایتالیایی ، آلمانی و فرانسوی ارائه می شود . افرادی که می خواهند به زبان آلمانی در مقطع کارشناسی در سوئیس تحصیل نمایند باید دارای مدرک زبان آلمانی B1 یا B2  باشند . دانشجویان در این مقطع اجازه دارند که به مدت 10 ساعت در هر هفته به کار های پاره وقت و دانشجویی مشغول شوند . دانشجویان با انجام کارهای دانشجویی می توانند برای هر ساعت کار 20 فرانک به عنوان حقوق دریافت نمایند . شهریه مقطع کارشناسی در سوئیس بستگی به نوع دانشگاه و رشته تحصیلی دانشجو دارد اما در کل بین 1500 تا 3500 فرانک می شود .

 

مقاطع تحصیلی در سوئیس مقطع کارشناسی ارشد در کشور سوئیس

برای تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در کشور سوئیس 2 سال زمان لازم می باشد . در مقطع فوق لیسانس دروس به سه زبان فرانسوی ، آلمانی و انگلیسی ارائه می شوند . داوطلبانی که می خواهند در مقطع فوق لیسانس در کشور سوئیس مشغول کار شوند باید حداقل دارای مدرک زبان آیلتس6 باشند . همچنین داوطلبان باید مدرک تمکن مالی خود را نیز ارائه دهند . دانشجویان در این مقطع اجازه دارند که به مدت 20 ساعت در هر هفته به کار های پاره وقت و دانشجویی مشغول شوند . دانشجویان با انجام کارهای دانشجویی می توانند برای هر ساعت کار بین 20 تا 30 فرانک به عنوان حقوق دریافت نمایند .

 

مقاطع تحصیلی در سوئیس مقطع  دکتری در کشور سوئیس

زمان لازم برای تحصیل دکتری در کشور سوئیس 2 سال است . دانشجویانی که دارای شرایط لازم باشند می توانند در مقطع دکتری در کشور سوئیس بورسیه تحصیلی دریافت کنند . با دریافت بورسیه تحصیلی دانشجویان در هر ماه 2 هزار دلار به عنوان حقوق دریافت کنند . البته دریافت بورسیه تحصیلی در مقطع دکتری در کشور سوئیس بسیار دشوار است . داشتن مدرک لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاه های معتبر ، داشتن حداقل مدرک زبان آیلتس 5/6 ، داشتن استاد راهنما ، داشتن مقاله ، کتاب و ... از شرایط لازم برای دریافت بورسیه تحصیلی دکتری در کشور سوئیس می باشد .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151