تخصص پزشکی در آلمان

پذیرش در دوره‌های تخصص

تخصص پزشکی در آلمان

پذیرش در دوره های تخصص پزشکی در آلمان با ایران کاملا متفاوت میباشد برای پذیرش دوره تخصص در آلمان امتحان ورودی وجود ندارد و این کار توسط موافقت یک استاد راهنما که خود نیز یک پزشکی متخصص در رشته درخواستی میباشد صورت میپذیرد دور تخصص پزشکی در آلمان در کلینیک و تحت نظارت پزشک متخصص برگزار می‌شود.

 

مداوای پزشكی در آلمان به دو بخش سرپایی و بستری (بیمارستانی) تقسیم شده است. پزشكان برای مداوای سرپایی در بیمارستانها متمركز نیستند. درمان بستری در بیمارستانها انجام می پذیرد. بیمارستانها بصورت كلی در مالكیت كمونها، كلیساها یا مراكز خیریه هستند. برخی از بیمارستانها در زیر نظر دانشگاههای دولتی اداره شده و برخی از آنان برای بخشهای خصوصی و بیمه ای فعالیت می نمایند. پزشكان متخصص در بیمارستانها توسط دكترهای آسیستنت كه مشغول گذراندن دوره تخصصی خود هستند حمایت می شوند.

شرایط پذیرش تخصص پزشکی در آلمان

دوره های تخصص پزشکی در آلمان رایگان بوده و شرط سنی ندارد پذیرفته شدگان دوره های تخصص براساس قوانین آلمان میتواند برای در خواست کار اقدام کنند که مجوز کار 2 ساله به شما اعطا می شود و شما باید پس از 2 سال یک مصاحبه علمی را به زبان آلمانی بتوانید بگذارید تا مجوز دایمی به شما اعطا شود.

امکان تحصیل در رشته پزشکی در ۲۶ دانشگاه در آلمان وجود دارد که در این بین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. دانشگاه بن، هامبورگ، گیسن، دانشگاه گوته در فرانکفورت، دانشگاه مونیخ، آخن، مونستر، وورسبروگ، ماگدبورگ، گوتینگن، کیل، لوبک، دانشگاه آزاد برلین، دوسلدورف، زاربروکن، فرایبورگ و ارلانگن.

رشته های تخصص پزشکی در آلمان.

تخصص ارتوپدی

تخصص خون شناسی

تخصص سرطان شناسی

تخصص قلب و عروق

تخصص زنان و زایمان

تخصص رادیولوژی

تخصص رادیولوژی اعصاب

تخصص بیهوشی

تخصص جراحی عمومی

تخصص داخلی

تخصص ارولوژی

تخصص کودکان و نوجوانان

تخصص جراحی کودکان و نوجونان

تخصص چشم پزشکی

تخصص پوست

تخصص پتالوژی

تخصص گوش و حلق و بینی

تخصص جراحی و تصادفات

تخصص جراحی قلب

تخصص مغز و اعصاب

تخصص جراحی مغز و اعصاب

 لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تخصص پزشکی در آلمان و نحوه پذیرش با موسسه آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید 02122226777

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151