امروزجمعه, ۴ اسفند ۱۳۹۶

کانال تلگرام

کارشناسی ارشد در آلمان

کارشناسی ارشد در آلمان

کارشناسی ارشد در <b><a href='http://www.austria-study.com/study-in-germany/' target='_blink'>آلمان</a></b>

در سیستم اموزش قدیم آلمان تفاوتی بین مدرک کارشناسی bachelor و کارشناسی ارشد Master وجود نداشت. دانشجویان پس از اتمام یک دوره 2 ساله و قبولی در امتحانات میان دوره ای Zwischenprüfung مرحله مقدماتی تحصیل خود را به پایان می رساندند که قبولی که گذراندن این دوره و قبولی در امتحان مقطع تحصیلی محسوب نمی گشت با این مدرک امکان اشتغال وجود نداشت. دانشجو پس از گذارندن یک دوره 2 الی 3 ساله و موفقیت در امتحانات، موفق به دریافت مدرک Diplom (برای رشته های مهندسی و علوم طبیعی) و یا Magister (برای رشته های علوم انسانی و اجتماعی) میشود که معادل کارشناسی ارشد دررشته های علوم طبیعی و مهندسی (M.Sc.) و یا رشته های علوم انسانی و اجتماعی (M.A.) می باشد.

سیستم جدید آموزشی آلمان همانند تمام سیستمهای بین المللی مقطع کارشناسی و فوق لیسانس جدا میباشد. . امکان تحصیل به زبان انگلیسی نیز وجود دارد خصوصاً در ترم های اول کلاسها به زبان انگلیسی برگزار شده و زبان آلمانی به موازات دوره آموزش داده می شود. برنامه های Bachelor / Master به زبان انگلیسی در کلیه رشته ها بخصوص در رشته های علوم طبیعی، رشته های مهندسی و همینطور در بخش مدیریت تجاری Business Administration وجود دارد.

شرایط پذیرش فوق لیسانس در آلمان

جهت اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد دارا بودن مدرک کارشناسی از دانشگاه دولتی ( روزانه – شبانه ) و یا دانشگاه های آزاد غیرانتفاعی و غیره ... با سوابق تحصیلی بسیار عالی و مدرک زبان b1- b2 الزامیست.

در اینصورت با بررسی سوابق و مدارک توسط دانشگاه مراحل بعدی جهت اخذ پذیرش صورت می گیرد.

 

(میانگین 4.4 امتیاز از 8 رای)

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0