کارشناسی ارشد در آلمان

کارشناسی ارشد در آلمان

کارشناسی ارشد در آلمان

در سیستم اموزش قدیم آلمان تفاوتی بین مدرک کارشناسی bachelor و کارشناسی ارشد Master وجود نداشت. دانشجویان پس از اتمام یک دوره 2 ساله و قبولی در امتحانات میان دوره ای Zwischenprüfung مرحله مقدماتی تحصیل خود را به پایان می رساندند که قبولی که گذراندن این دوره و قبولی در امتحان مقطع تحصیلی محسوب نمی گشت با این مدرک امکان اشتغال وجود نداشت. دانشجو پس از گذارندن یک دوره 2 الی 3 ساله و موفقیت در امتحانات، موفق به دریافت مدرک Diplom (برای رشته های مهندسی و علوم طبیعی) و یا Magister (برای رشته های علوم انسانی و اجتماعی) میشود که معادل کارشناسی ارشد دررشته های علوم طبیعی و مهندسی (M.Sc.) و یا رشته های علوم انسانی و اجتماعی (M.A.) می باشد.

سیستم جدید آموزشی آلمان همانند تمام سیستمهای بین المللی مقطع کارشناسی و فوق لیسانس جدا میباشد. . امکان تحصیل به زبان انگلیسی نیز وجود دارد خصوصاً در ترم های اول کلاسها به زبان انگلیسی برگزار شده و زبان آلمانی به موازات دوره آموزش داده می شود. برنامه های Bachelor / Master به زبان انگلیسی در کلیه رشته ها بخصوص در رشته های علوم طبیعی، رشته های مهندسی و همینطور در بخش مدیریت تجاری Business Administration وجود دارد.

شرایط پذیرش فوق لیسانس در آلمان

جهت اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد دارا بودن مدرک کارشناسی از دانشگاه دولتی ( روزانه – شبانه ) و یا دانشگاه های آزاد غیرانتفاعی و غیره ... با سوابق تحصیلی بسیار عالی و مدرک زبان b1- b2 الزامیست.

در اینصورت با بررسی سوابق و مدارک توسط دانشگاه مراحل بعدی جهت اخذ پذیرش صورت می گیرد.

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151